ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM: Žena neplatí výživné. Měsíčně má na svého devítiletého syna, který žije s otcem.
ŽĎÁRSKO: Martinice - Osmnáctiletá řidička havarovala v neděli po druhé hodině v noci. Po projetí zatáčky nezvládla řízení a narazila do vzrostlého stromu.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Ulice Brněnská - Alkohol za volantem )půl promile). V pátek před polednem zastavili policisté ve Žďáru nad Sázavou vozidlo Volkswagen.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Krásněves - Opilý řidič (1,74 promile) havaroval ve středu večer. Nevěnoval se řízení a bokem vozidla narazil do stromu. Pokračoval dál v jízdě.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Herálec - Test na drogy u řidiče vykázal pozitivní hodnotu na pervitin a kokain. V úterý odpoledne zastavili policisté osobní vozidlo Peugeot.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Tři Studně - Nezodpovědné chování otce. Malého chlapce nechal ve vozidle a šel lyžovat. Chlapec vystoupil a ušel asi kilometr bez bundy.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Ulice Brodská - Zákaz řízení. Muž je podezřelý z trestného činu. V neděli dopoledne policisté zastavili osobní vozidlo Peugeot.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Střet s chodkyní dnes dopoledne. Řidič Toyoty, vlivem nepřiměřené rychlosti, dostal při průjezdu křižovatkou smyk a vyjel na chodník, kde srazil.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Starý Telečkov - Střet vozidel v sobotu odpoledne. Pětadvacetiletý řidič Škoda Fabia po projetí zatáčky, dostal vlivem nepřiměřené rychlosti smyk.
Během dvou dnů dva internetové podvody. Neznámý pachatel vystupoval jako ředitel společnosti, která se zabývá obchodováním s virtuální měnou.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Hamry nad Sázavou - Muž řídil auto přes uložený zákaz do konce roku 2026. Dvacetiletý řidič vozidla VW Passat, kterého večer zastavili policisté.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Nové Veselí - Vozidlo řídila pod vlivem alkoholu (0,93 promile). V sobotu ve večerních hodinách kontrolovali policisté vozidlo Škoda Fabia.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Ulice Revoluční - Opilý cyklista. Devětadvacetiletý cyklista na elektrokoloběžce nadýchal 1,44 promile alkoholu. Policisté mu další jízdu zakázali.
ŽĎÁRSKO: Čelní střet vozidel ve čtvrtek ráno. Dvacetiletý řidič vlivem nepřiměřené rychlosti dostal smyk, který nezvládl, vyjel mimo.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Řidička (28 let) měla pozitivní test na přítomnost návykových látek. Amfetamin, marihuana a kokain. Marihuanu žena měla také u sebe.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Hamry nad Sázavou - Muž porušil zákaz řízení. Je podezřelý z trestného činu. V pondělí řídil osobní vozidlo Volvo.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Tragický střet vlaku s mužem, v lokalitě U Malého lesa u Žďáru nad Sázavou. Vlakový provoz omezen.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Silně opilý muž ve společných prostorech schodiště. Do domu vstoupil otevřenými dveřmi a chtěl zde přespat. Skončil na záchytce.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Opilá žena se nacházela v hale na vlakovém nádraží a budila veřejné pohoršení. Nebyla schopna samostatné chůze, vrávorala, padala.
HASIČI ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Výjezd k požáru zemědělského objektu pro chov prasat. Majetková škoda 14,5 milionu korun. Při požáru uhynulo 3190 selat, 249 zachráněno.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Nové Veselí - Řidič nepřizpůsobil rychlost. Na mokré vozovce dostal smyk, který nezvládl. Vyjel mimo komunikaci a zde se vozidlo.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Opilého muže s 2,75 promile, policisté zajistili. Ve středu odpoledne se povaloval na vlakovém nádraží a nesrozumitelně pokřikoval.
ŽĎÁRSKO: Křižanov - Řidič (23 let) vozidla Mercedes-Benz Sprinter, dostal smyk a vyjel do protisměru kde došlo ke střetu s nákladní soupravou.
ŽĎÁRSKO: Řidička osobního auta nezvládla řízení, vyjela mimo silnici a narazila do dopravního značení a do bilboardu.
ŽĎÁRSKO: Uhřínov - Řidič sjel s autobusem do příkopu. Dnes ráno v klesání nepřizpůsobil rychlost jízdy vlastnostem a povětrnostním podmínkám.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Ulice Revoluční - Řidič pod vlivem alkoholu (1,36 promile) sjel z meze. Přitom zadní částí vozidla narazil do fasády domu.
Moderní výukové prostory a laboratoře. Kraj v dubnu začne s rekonstrukcí žďárského gymnázia. Modernizace vyjde na bezmála třicet milionů korun bez DPH.
ŽĎÁRSKO: Meziříčko - Řidička havarovala dnes dopoledne s vozem BMW. Pravděpodobně na krátkou chvíli usnula, sjela do příkopu a narazila do stromu.
ŽĎÁRSKO: Lavičky - Řidička vozidla Audi sjížděla z dálnice, při průjezdu zatáčkou, vlivem nepřiměřené rychlosti, narazila do svodidel, která přejela.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: V souvislosti se silným větrem zasahovali hasiči v průběhu noci a rána u 30 událostí. V 29 případech se jednalo o odstranění stromů a větví.
vytvořeno banan.cz | administrace
| Redakční systém Web Bez starosti | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum