Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPodnikatel roku

5. března 2023

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Podnikatel roku

Titul EY Podnikatel roku 2023 Kraje Vysočina získali Simona a Tomáš Vojtěchovi ze společnosti FLEXIPAL.

Ocenění EY Podnikatel roku 2022 Kraje Vysočina získali Simona a Tomáš Vojtěchovi ze společnosti FLEXIPAL, a. s., sídlící v Křoví v okrese Žďár nad Sázavou. Společnost FLEXIPAL zajišťuje kompletní a flexibilní servis v paletovém hospodářství v celé střední Evropě prostřednictvím poboček, které provozuje v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. Prestižní cenu předal hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek spolu s Martinou Kneiflovou, vedoucí partnerkou EY v České republice.

Společnost FLEXIPAL, a. s., zaměstnává více jak 150 zaměstnanců a dodává svým obchodním partnerům ročně přes 4 miliony palet, z čehož 60 % připadá na nové palety a 40 % na použité nebo opravené palety. „Cílem společnosti je zajistit kvalitu služeb v celé střední Evropě, k čemuž nám napomáhá naše technické zázemí, propracovaná logistika a optimální rozložení výrobních závodů. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi s cílem poskytnout mu nejvýhodnější řešení. Klienty Flexipal Group jsou velké renomované společnosti i střední a malé firmy,“ uvedl Martin Vojtěch.

„U všech nominovaných regionálních podnikatelů-osobností oceňuji odhodlání, pracovitost, odvahu ke spuštění nových projektů i cit pro výběr skvělých týmů spolupracovníků. Kraj Vysočina dlouhodobě podporuje rozvoj podnikatelů prostřednictvím svého Fondu Vysočiny, spoluvytváří podmínky pro rozvoj, inovace, konkurenceschopnost, ale i pro ochranu životního prostředí nebo zviditelnění společenské odpovědnosti. Veřejnost často netuší, jak výjimečné a inspirativní osobnosti v jejich okolí budují úspěšné společnosti, které dělají čest Vysočině, a to často i za hranicemi této země,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek.

O vítězích letošního ročníku prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2022 Kraje Vysočina rozhodovala nezávislá porota. Simoně a Tomáši Vojtěchovým gratuloval mezi prvními i Rudolf Penn z Moravských kováren, a. s., který obdobný titul získal v roce 2015, a dále Lubomír Stoklásek, generální ředitel společnosti AGROSTROJ Pelhřimov, a. s., který získal národní cenu EY Podnikatel roku 2017 a reprezentoval východní a střední Evropu na celosvětovém finále v Monte Carlu.

Zdroj text a foto: Krajský úřad Kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum