Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistKoupaliště v Mramoticích

11. února 2024

ZNOJMO: Koupaliště v Mramoticích

Koupaliště v Mramoticích se dočká rekonstrukce.

Město zahájilo přípravy na rekonstrukci koupaliště v Mramoticích. Novou podobu ukáže studie, jejíž zadání schválili radní na svém pondělním zasedání.

Studie bude obsahovat několik možných variant rekonstrukce s důrazem na optimalizaci velikosti vodních ploch a ploch pro opalování. U každé varianty bude proveden kvalifikovaný propočet odhadovaných nákladů na realizaci. Studie bude hotová v horizontu několika měsíců.

„Na základě studie budeme schopni vybrat nejvhodnější variantu budoucí rekonstrukce. Jde nám o to, aby výsledná podoba co nejvíce vyhovovala potřebám návštěvníků a současně dávala ekonomický smysl. Podle předběžných odhadů se v případě této rekonstrukce bavíme o nejméně osmi milionech korun. Bazén v Mramoticích si už ovšem dlouho říká o rekonstrukci, takže je čas se do toho pustit,“ upřesnila záměry radnice starostka Znojma Ivana Solařová. Ta také doplnila, že dalším krokem k realizaci bude vypracování projektové dokumentace. Samotná rekonstrukce by se tak mohla rozběhnout v příštím roce.

„My jsme celou věc probírali i se samotnými občany Mramotic. Ti přirozeně chtějí, aby plánovaná rekonstrukce co nejméně omezila provoz koupaliště. V tom jsme s nimi zajedno, takže chceme vše precizně naplánovat, abychom co nejméně nabourali provoz koupaliště v příští sezoně,“ doplnila starostka Solařová. Vedení města podle ní počítá s tím, že další kroky bude opět projednávat se samotnými občany.

Zdroj: Město Znojmo.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum