Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistARCHEOLOGIE: Osídlení v oblasti hedvábné stezky

ARCHEOLOGIE: Osídlení v oblasti hedvábné stezky.


Doktorandi Katedry archeologie ZČU učí studenty Ošské státní univerzity metody geodeticko-topografické dokumentace archeologických situací. Doktorandi Katedry archeologie ZČU učí studenty Ošské státní univerzity metody geodeticko-topografické dokumentace archeologických situací.
Jeden ze sídlištních pahorků (tepe 3) tvořený kulturními vrstvami, které jsou pozůstatkem intenzivního osídlení od doby železné do středověku. Jeden ze sídlištních pahorků (tepe 3) tvořený kulturními vrstvami, které jsou pozůstatkem intenzivního osídlení od doby železné do středověku.
Sondáž svrchních kulturních vrstev sídlištního pahorku 3. Na obzoru pohoří Ťan-šan. Sondáž svrchních kulturních vrstev sídlištního pahorku 3. Na obzoru pohoří Ťan-šan.
Tepe 3 - sondáž svrchních vrstev osídlení. Tepe 3 - sondáž svrchních vrstev osídlení.
Terénní laboratoř - očišťování nálezů keramiky. Terénní laboratoř - očišťování nálezů keramiky.
V popředí sídlištní pahorek 2 (tepe 2) zkoumaný sondou a vzadu sídliští pahorek 3 (tepe 3). V popředí sídlištní pahorek 2 (tepe 2) zkoumaný sondou a vzadu sídliští pahorek 3 (tepe 3).
Sídlištní pahorek. Sídlištní pahorek.
Stepní krajina v okolí vesnice Ak-Jar. Na horizontu pohoří Ťan-šan. Stepní krajina v okolí vesnice Ak-Jar. Na horizontu pohoří Ťan-šan.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum