Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTábor - Kloužovice - Střet motorkáře s vlakem

9. září 2018 - zdroj tisková zpráva Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Aktuální informace o včerejší tragické dopravní nehodě

Tábor - Kloužovice - Střet motorkáře s vlakem

Krátce před půl šestou hodinou večerní soboty dne 8. září 2018 došlo na železničním přejezdu v katastru obce Kloužovice na Chýnovsku k tragické dopravní nehodě.

Dle prvotního šetření řidič (37) krosového motocyklu zřejmě nerespektoval výstražná zařízení a vjel na železniční přejezd ve chvíli, kdy zde projížděl osobní vlak. Následkem střetu utrpěl zranění neslučitelná s životem.

Nikdo z přibližně čtyřiceti osob ve vlaku nebyl zraněn. Test na alkohol u strojvedoucího proběhl s negativním výsledkem. Pro cestující z vlaku byla přistavena náhradní autobusová přeprava. K obnovení provozu na trati došlo před půl devátou hodinou večerní.

Nehoda Kloužovice

Přesná příčina, průběh a další okolnosti nehody jsou předmětem následného šetření táborských dopravních policistů. Rodině zesnulého muže byla policií poskytnuta krizová intervence.

Mladý muž se tak stal již bohužel 41. obětí dopravních nehod na jihočeských silnicích. Policie opětovně tímto na tragickou bilanci dopravních nehod upozorňuje a důrazně nabádá řidiče nejen motocyklů, aby striktně dodržovali pravidla bezpečnosti silničního provozu a řízení svých vozidel věnovali maximální pozornost.

Po smrtelné dopravní nehodě motorkáře s vlakem na Táborsku šetřili další tragickou dopravní nehodu i policisté v Písku >>>

Nehoda Kloužovice

Tábor - Kloužovice - Střet motorkáře s vlakem.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum