Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPísek - Další smrtelná nehoda

9. září 2018 - zdroj tisková zpráva Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Písek - Další smrtelná dopravní nehoda, střet osobního vozidla a chodkyně

Po smrtelné dopravní nehodě motorkáře s vlakem na Táborsku šetřili další tragickou dopravní nehodu i policisté v Písku. Ta se stala krátce po desáté hodině večerní soboty dne 8. září 2018 na hlavním silničním průtahu městem, a to v prostoru křižovatky uvedeného hlavního silničního tahu I/20 a odbočky k vlakovému nádraží.

Písek - Další smrtelná dopravní nehoda

Dle prvotního šetření zde došlo ke střetu osobního vozidla tovární značky Škoda Yeti, jedoucího ve směru od Prahy na České Budějovice, a chodkyně (27), které přecházela uvedenou čtyřproudou komunikaci ve směru od obchodního domu Lidl k vlakovému nádraží. Ta následkem střetu utrpěla zranění, neslučitelná se životem. Testy na přítomnost alkoholu či jiné návykové látky u řidiče (23) vozu proběhly s negativními výsledky.

Přesná příčina, průběh a míra zavinění nehody jsou předmětem následného šetření píseckých dopravních policistů a kriminalistů. K objektivnímu posouzení všech skutečností byla u zemřelé nařízena soudní pitva.

Mladá žena se tak stala již bohužel 42. letošní obětí dopravních nehod na jihočeských silnicích. Opětovně tímto důrazně nabádáme všechny účastníky silničního provozu, aby striktně dodržovali všechna pravidla BESIPu a svou pozorností a ohleduplností přispěli k zajištění bezpečnosti na našich silnicích.

Písek - nehoda

Písek - Další smrtelná dopravní nehoda.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum