Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistDetašované pracoviště

2. října 2022

ZNOJMO: Detašované pracoviště

Detašované pracoviště Městské policie Znojmo a Klubu Coolna Znojmo zahájilo provoz.

Nové detašované pracoviště Městské policie Znojmo a Klubu Coolna Znojmo vzniklo v Příměticích, městské části Znojma. Znojemští strážníci jej začali využívat již o víkendu. Klub Coolna zde bude veřejnosti k dispozici vždy v úterý a čtvrtek od 14:00 do 17:00 hodin. Cílem je zvýšit v této lokalitě preventivní činnost.

Zázemí tvoří stavební buňka, která je umístěna na ulici Poštovní v blízkosti přímětického bowling baru. „Tato lokalita byla vybrána z toho důvodu, že se v této části Přímětic děti a mládež nejčastěji schází,“ říká starosta města Znojma Jakub Malačka. Město do pořízení detašovaného pracoviště investovalo 704 000 korun (bez DPH).

K tomuto kroku bylo přistoupeno z důvodu navyšujícího se množství oznámení a případů, které zde strážníci městské policie řeší. „Doufáme, že kombinace zvýšené přítomnosti strážníků a pracovníků Klubu Coolna pomůže ke zklidnění situace,“ dodává starosta.

V této lokalitě bude také umístěn nový kamerový bod, který bude namířen právě na ulici Poštovní a do vnitrobloku s dětským hřištěm.

Zdroj: Město Znojmo.

ZNOJMO: Detašované pracoviště

ZNOJMO: Detašované pracoviště.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum