Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistŠtáb seriálu Cyklotoulky natáčel na Vysočině

29. července 2018 - zdroj Vysočina Tourism

Vysočina bude mít vlastní díl populárního cykloseriálu Cyklotoulky. Už v září ho budete moci vidět na ČT SPORT a získat tak tipy, kam se na kole po Vysočině vydat. Štáb seriálu a sympatičtí průvodci Eva Brodnianská a Stanislav Bartůšek natáčeli v našem kraji tento týden. Samozřejmě s sebou přivezli kola, aby se mohli připojit k průvodci Tomáši Čihákovi, řediteli Vysočina Tourism.

„Celodenní program vznikl ve spolupráci s cyklokoordinátorem Kraje Vysočina Petrem Stejskalem. Naším cílem bylo představit veřejnosti Vysočinu jako region, který nabízí pestrou kombinaci nabídky cyklostezek a cyklotras v krásné čisté přírodě a zároveň nesporné bohatství kulturních památek," informoval ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

A opravdu, harmonogram cyklotoulek byl nabitý. Průvodci spolu s vysočinským doprovodem zajeli do Dalešického pivovaru, kde si při natáčení symbolicky připomněli slavný film Postřižiny, navštívili Cykloarénu Vysočina v Novém Městě na Moravě, kde je uvítal instruktor pro tamní singletracky, a nevynechali ani všechna tři města památek UNESCO - tedy Třebíč, Žďár nad Sázavou a Telč. Zpestřením pro diváky by mělo být i natáčení na in-linech na populární cyklostezce Přibyslav-Sázava. Náročnou celodenní trasu zakončil štáb na krajském hradě Roštejn v lesích nedaleko Telče, kam hopřijela pozdravit i náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu Jana Fischerová. „Cyklotoulky jsou populárním pořadem, který může na Vysočinu přilákat nejednoho sportovce," pochvalovala si náměstkyně Jana Fischerová a při příležitosti natáčení zmínila mobilní aplikaci Cyklovýlety po Vysočině, která obsahuje výlety z celého našeho kraje, vč. Pelhřimovska a Havlíčkobrodska, kam se štáb z časových důvodů při této příležitosti dostat nemohl.

Desetiminutový pořad Cyklotoulky z Vysočiny budete moci na ČT SPORT vidět v průběhu září a dále v několika reprízách nebo na iVysílání České televize, vysílat se bude i na Slovensku.

Cyklotoulky na Vysočině

Štáb seriálu Cyklotoulky natáčel na Vysočině, foto Vysočina Tourism.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum