Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTŘEBOŇ: Toulky s Hafíkem 2022

20. května 2022

TŘEBOŇ: Toulky s Hafíkem 2022

V sobotu 23. dubna canisterapeutické sdružení Hafík uspořádalo tradiční pochod s prvky dogtreku. Na XI. ročník toulek jsme si díky covidu museli počkat dva roky. Těžko říci zda právě dlouhá pauza či myšlenka podpořit válkou zasaženou Ukrajinu přivedla na start letošních Toulek rekordní účast 73 závodních týmů. Sobotní počasí se naštěstí po týdnu umoudřilo a přesto, že ráno vypadalo všelijak, vše dopadlo nad očekávání dobře. Pořadatelé připravili pro závodníky tři trasy; nejkratší 5 kilometrová vedla za humny obce Domanín, 15 kilometrová trasa závodní týmy provedla po hranicích katastru obce Domanín a 25 kilometrová trasa obkroužila Spolský rybník a přes Spolský mlýn přivedla závodníky na okraj Třeboně, Branné a zpět do míst startu a cíle.

Také letos pořadatelé závodníkům nedarovali nic zadarmo a jak dlouhá, tak krátké trasy důkladně prověřily jejich orientační smysl. V cíli na všechny čekalo v místní Jihočeské hospůdce připravené občerstvení a pro ty nejrychlejší medaile a poháry, letos netradičně dřevěné od firmy Hooray.cz. Keramické hrnečky, které již neodmyslitelně patří k tradicím Toulek s Hafíkem však nechyběly ani letos. Závodníci obdrželi hodnotné ceny od sponzorů, kterým tímto velice děkujeme. Velký dík patří panu Šírkovi a personálu Jihočeské hospůdky u Šírků, kteří se postarali nejen o vyhladovělé závodníky, ale i o náš realizační tým, který využil parádního zázemí v místní nové hasičské zbrojnici. Tímto moc děkujeme SDH Domanín za zapůjčení prostor.

Co říci závěrem? XI. ročník je úspěšně za námi. My děkujeme vám, že jste naši myšlenku pomoci válkou zničené Ukrajině pomohli naplnit do detailu! Díky účasti 73 startujících, kde z každého zaplaceného startovného náleželo 100 Kč na pomoc válkou zasažené Ukrajině, se podařilo vybrat krásných 7 300 korun českých, které putovaly organizaci Svoboda zvířat ( projekt Pomoc zvířatům na Ukrajině). Do jakého koutu Jižních Čech se podíváme příště je zatím tajemstvím, ale jistě se máte opět na co těšit. Díky sponzorům závodníci obdrželi nabitý startovací balíček a úžasné hlavní ceny. Celý realizační tým vám tímto moc děkuje, věříme, že nám zachováte přízeň a podporu i napřesrok u již XII. ročníku Toulek s Hafíkem.

Zdroj: Výcvikové canisterapeutické sdružení Hafík, z.s.

http://www.canisterapie.org

TŘEBOŇ: Toulky s Hafíkem 2022

TŘEBOŇ: Toulky s Hafíkem 2022.


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum