Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistNová učebna

23. července 2023

SEDLČANY: Nová učebna

Nová učebna ZUŠ Sedlčany. Poté, co byla v roce 2021 ukončena činnost provozovatele posilovny v sále budovy MěÚ Sedlčany na sedlčanském náměstí, rozhodlo vedení Města o přizpůsobení sálu k aktivitám Základní umělecké školy Sedlčany. V té době bylo předsálí zatíženo vestavbami místností solárií a dřívějšími úpravami prostor v podobě obložení stěn koberci, hlavní sál měl kromě těchto obložení snížený podhled v podobě maskovací sítě a další pro hygienické podmínky provozu ZUŠ nevhodné úpravy. Mezi prvními kroky, objednanými a hrazenými budoucím provozovatelem, bylo vyklizení prostor sálu a výmalba.

Město Sedlčany v následujícím roce navázalo na tyto práce výměnou oken v celé budově. V souběhu s těmito pracemi pokračovalo, financováno z provozních prostředků školy, odstranění „vestavků“, vyklizení a otevření předsálí. Po dokončení těchto prací „nastoupili“ elektrikáři, kteří zajistili kompletně nové elektroinstalace v této části budovy. Následovaly instalatérské a topenářské práce a zrcadlové obložení stěn. Po provedení základních stavebních úprav mohlo dojít k osazení speciálně upravené měkčené podlahové krytiny v sálu, V rámci dokončovacích prací Správa budov a zařízení města Sedlčany zajistila opravy dveří a zkrášlení podlahy v předsálí.

Po přibližně miliónové investici byl v úterý 27. června za účasti zástupců města Sedlčany, starosty Ivana Janečka a místostarosty Zdeňka Šimečka, předán sál k uměleckému využití a pohybovým aktivitám žáků Základní umělecké školy Sedlčany.

Zdroj: Město Sedlčany.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

SEDLČANY: Nová učebna

SEDLČANY: Nová učebna.


 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum