Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPŘÍBRAM: Agility psí park otevřen veřejnosti

5. srpna 2021

PŘÍBRAM: Agility psí park otevřen veřejnosti

Od pondělí 2. srpna je v Příbrami otevřeno druhé psí hřiště s agility prvky, které jsou určeny pro malá i velká plemena psů.

Padák či Fialův rybník jsou každodenním cílem řady příbramských pejskařů. Nyní je pro ně navíc připraven nový psí park v blízkosti Junior klubu. Areál psího parku je oplocená plocha o rozměrech 35x70 metrů s agility překážkami určenými pro všechna plemena psů.

„Ačkoliv sama nejsem pejskařem, mám radost, že se nám podařilo toto zařízení vybudovat. Psí park je pro mnohé pejskaře jediným místem, kde si dovolí svého čtyřnohého přítele bez obav pustit z vodítka, a navíc jsou tato zařízení vhodná pro socializaci psů,“ uvedla po otevření agility psího hřiště místostarostka Zorka Brožíková.

Příbram má na svém území již druhý psí park postavený v průběhu posledních dvou let. Výstavba nového psího parku vyšla zhruba na 630 000 Kč, přičemž agility prvky a mobiliář jsou v ceně 280 000 Kč a oplocení areálu stálo 350 000 Kč.

Areál nového psího parku bude na noc uzamykán. Veřejnosti bude otevřen denně. V období duben–září v čase od 8 do 20 hodin, od října do března od 9 do 17 hodin.

Také pro tento nový areál byl zpracován Provozní řád, proto město Příbram prosí návštěvníky, aby se tímto řádem řídili.

Zdroj: Město Příbram.

PŘÍBRAM: Agility psí park otevřen veřejnosti

PŘÍBRAM: Agility psí park otevřen veřejnosti. Foto: Město Příbram.


 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum