Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistSníh v Zoo Praha

18. března 2018 - zdroj Zoo Praha

V těchto dnech mají návštěvníci Zoo Praha možná jednu z posledních šancí vidět letos zvířata na sněhu; a podívána je to vskutku nádherná.

Klokan rudý si na sněhu užívá svou hostinu, foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Druhy, kterým nevadí ani zima, ani sněhová pokrývka – naopak si ji náležitě užívají - jsou k vidění v horní i dolní části zoo. Například pro mladé gepardy je pořádná vrstva sněhu výzvou. Návštěvníci tak mohou obdivovat, jak tyto šelmy předvádějí svá neobyčejně pružná těla, uzpůsobená pro sprint, přímo v akci. Najdou je v expozici v dolní části zoo, hned vedle Pavilonu šelem a plazů. Vyznavače opeřených zdatných běžců pak v horní části zoo potěší třeba pohled na emu hnědého a nejen dětem jistě udělá radost klokan rudý.

Sníh v Zoo Praha

Sníh v Zoo Praha. Foto 1: Sněhová pokrývka nerozhodí ani emu hnědého, foto: Petr Hamerník, Zoo Praha. Foto 2: Klokan rudý si na sněhu užívá svou hostinu, foto: Petr Hamerník, Zoo Praha. Foto 3: Ani sníh nezabrání našim gepardům předvádět návštěvníkům, jak zdatnými běžci jsou, foto: Petr Hamerník, Zoo Praha. Foto 4: Sníh v Zoo Praha přímo vybízí k podívané, třeba vedle Pavilonu šelem a plazů, foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum