300 koček v PVA EXPO Letňany

27. září 2018 - zdroj tisková zpráva

300 koček v PVA EXPO Letňany - Mezinárodní výstava koček Star Cats

ZO ČSCH-SCHK Star Cats zve srdečně širokou veřejnost na FIFe mezinárodní výstavu koček, která se bude konat ve dnech 29. a 30. 9. 2018 v PVA EXPO Letňany, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - vstup E z parkoviště.

Program výstavy pro oba dny:

  • 10:00 oficiální zahájení výstavy a posuzování
  • 15:00 BIS, vyhlášení speciálních cen a nejlepších koček mladých chovatelů
  • 17:00 ukončení výstavy (neděle 16:00)

Vstupné: Dospělí 80 Kč, děti (3-15 let) 50 Kč, rodinné vstupné 200 Kč (2+2)

Po oba dva dny budou na návštěvníky čekat na výstavě kočky všech plemen a barev, které budou soutěžit v soutěži kočičí krásy a nejkrásnější si odnesou z výstavy tituly, některé i ocenění nejvyšší - Best in show a Best of Best. Vystavovatelé určitě budou ochotni případným zájemcům přiblížit zvláštnosti a nároky jednotlivých plemen a případně pomoci s výběrem budoucího nového člena rodiny. Svoji nabídku zde budou mít i útulky, které kromě charitativních krámků budou také vystavovat opuštěné kočičky hledající nový domov.

300 koček v PVA EXPO Letňany

"Výstava koček není jen výstavou krásy, ale také velké dřiny chovatelů a vystavovatelů. Často se za krásně připravenou kočkou skrývají hodiny práce a léta zkušeností s koupáním a výstavní přípravou v případě dlouhosrstých koček. Kočky je také nutné zvykat na hluk a manipulaci při posouzení. Chovatelé také často vyrážejí v brzkých ranních hodinách, aby se svým zvířetem projeli kus republiky a někdy i mimo ni. Přesto to jsou především členové rodiny a milovaní mazlíčci. Na výstavách se totiž nemusí objevovat jen chovné kočky a kocouři, ale i kastrovaní mazlíčci nebo kočky domácí. Podmínkou pro účast je členství v klubu a hlavně chuť strávit víkend ve společnosti stejně naladěných kočkomilů," říká Lena Venclíková, ředitelka výstavy.

Pokud už zvířecí mazlíčky doma máte, můžete jim z široké nabídky na výstavě vybrat nejlepší krmiva, škrabadla, kosmetiku, oblečky, fontánky, hračky a spoustu dalších skvělostí, o kterých jste ani netušili, že je vaši čtyřnozí miláčci potřebují.

www.starcats.cz

https://www.facebook.com/events/977113662456247/

Výstava koček

300 koček v PVA EXPO Letňany.


 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum