Starosta přijal házenkářky

19. května 2023

PÍSEK: Starosta přijal házenkářky

Starosta přijal úspěšné házenkářky Sokola Písek.

Házenkářky Sokola Písek dělají svými výkony v ligových soutěžích radost všem místním sportovním fanouškům. Úspěch nedávno zaznamenaly i na největším mezinárodním halovém turnaji Prague Handball Cup. Starší dorostenky na něm skončily druhé, když ve finále nestačily na pražskou Slavií a prohrály s ní rozdílem čtyř branek 13:9. Mladší dorostenky byly jen o příčku horší a z turnaje si přivezly bronz.

Stejné místo jim patří i v konečném výsledku 1. ligy. Hráčky obou týmů s jejich trenéry Irenou Slavíkovou a Janem Slavíkem přijal tento týden na radnici starosta Michal Čapek. Poděkoval jim za skvělou reprezentaci města i klubu, hráčkám i trenérům předal malou pozornost a také symbolický šek na 5 000 korun. Popřál jim také mnoho dalších sportovních úspěchů a co nejméně zranění.

Zdroj: Město Písek.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

PÍSEK: Starosta přijal házenkářky.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum