Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistLhota-Vlasenice - Vlasenické tvoření

30. listopadu 2022

KAMENICE NAD LIPOU: Lhota-Vlasenice - Vlasenické tvoření

I v malé vesničce se mohou dít velké věci. Na konci prázdnin tady pořádali již osmým rokem Vlasenické tvoření a teď v sobotu 3. prosince se můžete zúčastnit již šestého ročníku Vánočního tvoření. V místním kulturním domě pro Vás bude připraveno 17 tvořivých dílen, ze kterých si určitě vyberou malí i velcí, holky i kluci, určitě i babičky (nezapomeňte brýle doma smile). Na Vánočním tvoření na Vás budou čekat samí nadšenci amatéři, kteří si tvoří doma po práci. Nezveme profíky jako na letní tvoření, dáváme přednost místním šikovným rukám.

Fotografie z předchozích ročníků

Koupit nebo za úplatu vyrobit, dozdobit nebo dotvořit si můžete třeba dřevěné soustružené hračky, misky a pera od místního umělce, svícny a vánoční dekorace z přírodnin (jehličí, šišky, pedig, nítě, skořápky od ořechů, …), dotvořit originální šité hračky, vyzkoušet malování voskem enkaustiku, namalovat si perníčky, navlékat korálky, namalovat obrázek do plackovače (zrcátko, magnetka, otvírák,…), na parádu si vyrobit čelenku nebo se ozdobit dočasným třpytivým tetováním.

Jezdí sem i pan sklář, který vyrábí úžasné postavičky a doplňky ze skla a s sebou vozí i hořák, na kterém si můžete jeho práci vyzkoušet a vyrobit si tak originální kousek ze skla. Kdo by si chtěl vyzkoušet hru na citeru, bude mít také příležitost. Pro všechny bude připraveno občerstvení, vstup je zdarma a začátek je ve 13 hodin. Prý připravují ještě nějaké překvapení, to ale budete muset zkontrolovat až na místě, snad se jim to povede J do navigace si napište Lhota-Vlasenice, abyste nebloudili v jiné Vlasenici, měli byste jet ke Kamenici nad Lipou.

Facebooková stránka události:

https://www.facebook.com/events/559332992665891

Facebooková stránka:

https://www.facebook.com/vlasenicketvoreni

Zdroj: Vlasenické tvoření.

Lhota-Vlasenice - Vlasenické tvoření

KAMENICE NAD LIPOU: Lhota-Vlasenice - Vlasenické tvoření.

FOTOGALERIE z předchozích ročníků: 1. Vlasenické tvoření. 2. Jehličí. 3. Soustružení. 4. Plakát. 5. a 6. Vlasenické tvoření. 7. Svícen. 8. Háčkovaný strom. 9. Pedig. 10. Čelenky. 11. Korálky. 12. Skleněné figurky. 13. Zuzaki. 14. Pro ptáčky.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum