Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistJINDŘICHŮV HRADEC: Kruhový objezd u Hvězdárny

25. srpna 2021

Stavba kruhového objezdu u Hvězdárny začne na konci srpna a uzavře Václavskou ulici

Od 31. srpna do 10. prosince nebude možné vyjet ani vjet do Václavské ulice ze silnice první třídy u Penny marketu na sídlišti Hvězdárna. Začne totiž stavba kruhového objezdu na místě této křižovatky. Provoz po obchvatu bude zachován v obou směrech, průjezd ale bude sveden na pomocnou komunikaci a střídavě tu bude auta řídit semafor.

Objízdná trasa vede ze sídliště Hvězdárna ulicí Václavská, 28. října, Zborovská a z Vídeňské ulice poté buď směr na Třeboň nebo na Kunžak. Zastávky MHD zůstávají beze změny, stejně jako jízdní řády. Do konce září ale musí řidiči a cestující MHD počítat s pokračující uzavírkou části Václavské ulice, kde v tuto chvíli stavební firma dokončuje kompletní opravu ulice a hotovo by mělo být 30. září.

Linky veřejné linkové dopravy jedoucí ve směru z Jindřichova Hradce na Třeboň a zpět pojedou po objízdné trase silnice I/34 – Vídeňská a zpět. Zastávka Jindřichův Hradec, U Václava bude od začátku této uzavírky přemístěna na zastávku Jindřichův Hradec, nemocnice hlavní brána. Školní spoje zabezpečující zastávku Jindřichův Hradec, sídl. Hvězdárna budou i nadále zajišťovat obsluhu zastávky po trase silnice I/34 – Vídeňská – Zborovská - 28.října. Podrobně je objížďka včetně dopravního značení popsána na úřední desce

Kruhový objezd staví soukromý investor, společnost DE LINEA s.r.o., která má v plánu u kruhového objezdu příští rok začít stavět nákupní centrum. Stavbu kruhového objezdu povoloval krajský úřad, protože silnice 1/34 je ve vlastnictví Jihočeského kraje.

Zdroj: Město Jindřichův Hradec.

JINDŘICHŮV HRADEC: Kruhový objezd u Hvězdárny

JINDŘICHŮV HRADEC: Kruhový objezd u Hvězdárny.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum