Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistJIŽNÍ ČECHY: Okolo jižních Čech

2. září 2023

JIŽNÍ ČECHY: Okolo jižních Čech

Blíží se desátý ročník cyklistického etapového závodu Okolo jižních Čech.

Okolo jižních Čech 2023 je mezinárodní cyklistický etapový závod, který se koná od 7. do 10. září 2023. Je součástí Světového poháru v silniční cyklistice a tedy v kategorii závodů mezinárodní cyklistické federace UCI 2.2. Jedná se o druhý nejvýznamnější závod v silniční cyklistice v České republice. Letos proběhne desátý, jubilejní ročník.​​​​​​​

Jindřichův Hradec bude v neděli 10. září 2023 cílovým městem čtvrté závěrečné etapy desátého ročníku mezinárodního cyklistického závodu OKOLO JIŽNÍCH ČECH, který se koná 7. – 10. 9. 2023. Příjezd cyklistů se předpokládá v 15.18 – 15.43.

Mezinárodní etapový závod Okolo jižních Čech je pro závodníky kontinentálních týmů a národních výběrů součástí Světového poháru v silniční cyklistice. Je nejdelším etapovým závodem v silniční cyklistice v České republice. Rozprostírá se po celých jižních Čechách, centrem je Jindřichův Hradec.

Závodu se účastní nejlepší české týmy v silné konkurenci zahraničních týmů. Etapový závod v minulosti vyhrál vítěz etapy na Giru d‘ Italia Josef Černý, nebo jeden z velkých cyklistických talentů Belgičan Arnaud De Lie, který jezdí za team Lotto - Dstny. Přijďte je k trati podpořit.

K hladkému průběhu závodu a bezpečnosti můžete přispět i Vy. Vaší podporou, ale především dodržováním pokynů pořadatelů v době plánovaného průjezdu závodu a uvolněním komunikací a zajištěním všeho, co by mohlo průběh etapy narušit (zejména auta ve vozovce a domácí zvířata).

Více na Okolo jižních Čech:

https://www.okolojiznichcech.cz/

Zdroj: Město Jindřichův Hradec.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

JIŽNÍ ČECHY: Okolo jižních Čech

JIŽNÍ ČECHY: Okolo jižních Čech.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum