Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistJIHLAVA: Tradiční Koláč pro Bárku

7. října 2021

AKTUALIZACE: Fotografie ze včerejší akce v Jihlavě - Tradiční Koláč pro Bárku. Stanoviště - Masarykovo náměstí Jihlava. Nestihli jste včera podpořit? Můžete tak učinit právě teď zde online platbou:

https://dchb.charita.cz/co-delame/nase-sbirky/kolac-pro-hospic/kolac-pro-hospic-v-jihlave/

JIHLAVA: Koláč pro Bárku, foto Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz


1. října 2021

JIHLAVA: Tradiční Koláč pro Bárku

Tradiční Koláč pro Bárku – domácí hospic znovu zavoní Jihlavou

Oblastní charita Jihlava se ve středu 6. října 2021 opět zapojí do sbírkové akce Koláč pro hospic, kterou organizuje Diecézní charita Brno. Jedná se o sbírku na podporu hospiců. V Jihlavě úspěšně funguje pod jihlavskou Charitou již několik let mobilní hospic Bárka, který pomáhá, aby život nevyléčitelně nemocných a jejich blízkých byl o něco snazší. Nemocný tak může za pomocí sociální a zdravotní péče zaměstnanců Bárky prožít své poslední chvíle v kruhu blízkých a především doma.

Podpořit zkvalitnění služby Bárka - domácí hospic Jihlava (https://jihlava.charita.cz/co-delame-nase-sluzby/vypis-sluzeb/barka-domaci-hospic-jihlava/) budou moci Jihlavané na Masarykově náměstí ve stanu Oblastní charity Jihlava od 7.30 až do 16.00, kde za finanční příspěvek obdrží sladkou odměnu v podobě oblíbeného koláče. „Další stanoviště s koláči bude zřízeno například v Nemocnici Jihlava od 7.00 – do 15.00,“ doplňuje pracovnice Bárky Markéta Brestovská. Tím však výčet stanovišť s koláči v Jihlavě nekončí. Dozvědět se informace o hospicové službě a přispět na její činnost budou mít možnost i pracovníci velkých jihlavských firem. Do dobročinné akce se zapojí například Automotive Lighting, Jipocar Transport, s.r.o., MOTORPAL, a.s., Kolektor Tesla Jihlava s.r.o., KRONOSPAN CR, spol. s r.o. nebo Finanční úřad a Psychiatrická nemocnice Jihlava. Více informací ohledně letošního ročníku Koláče pro Bárku naleznete na odkazu www.kolacprohospic.cz.

Sladké koláčky letos napekly regionální pekárny z Jihlavska. „Děkujeme jihlavské pekárně Veselo a Lapek, pekařství Marek z Telče, pekárně Věrný Jeníkov, Cukrárně a vinotéce Kolouch“, uzavírá výčet sponzorů sbírky Markéta Brestovská.

V posledních letech společnost stárne a stále více rodin chce, aby jejich blízcí, kteří jsou nevyléčitelně nemocní, mohli zůstat s nimi a v jejich domácím prostředí. Hospic se postará nejen o nemocného, ale nabízí například i poradenství, psychologickou nebo duchovní podporu celé rodině.

Ředitelka Oblastní charity Jihlava Hana Fexová všem moc děkuje za vstřícný přístup a nabídku spolupráce. „Vážíme si toho, že lidé, pekárny, ale i firmy jsou solidární a chtějí podporovat hospicovou službu, která pomáhá nevyléčitelně nemocným na sklonku života. Doba není jednoduchá, ale lidé v sobě stále mají velké srdce. Za tom jim patří velké DÍKY!“ Pokud máte zájem podpořit domácí hospic Bárku online platbou nebo se stát pravidelným dárcem, tak Vám k tomu stačí necelá minuta. Stačí kliknout a přispět přes zabezpečenou platební bránu: DÁRCOVSTVÍ - https://jihlava.charita.cz/podporte-nas/darcovstvi/ (www.charita.cz), uveďte prosím VS 517.

Fotogalerie - Názvy ve fotkách.

JIHLAVA: Tradiční Koláč pro Bárku

Tradiční Koláč pro Bárku – domácí hospic znovu zavoní Jihlavou.


 
 
 
 
 
 

JIHLAVA: Koláč pro Bárku 6.10.2021

JIHLAVA: Koláč pro Bárku 6.10.2021. Foto 6. října 2021, Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.


 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum