Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistVýstava Dovolená doma v City Parku Jihlava

Výstava Dovolená doma v City Parku Jihlava, zve k dovolené na vysočině. Organizace Vysočina Tourism na ní postupně během celé letní sezony představí ta nejlepší místa, památky a turistické cíle všech regionů čistého Kraje Vysočina. Přírodní krásy, kulturní památky, turisticky zajímavé lokality, atraktivní, ale i méně známá místa Jihlavska, Žďárska, Třebíčska, Havlíčkobrodska a Pelhřimovska nabízí výstava s názvem Dovolená doma, to je dovolená na Vysočině, která odstartovala v těchto dnech v City Parku v Jihlavě. Je součástí celokrajské i celostátní kampaně, kterou Vysočina Tourism rozjela na podporu domácího cestovního ruchu.

Na výstavě si můžete prohlédnout informační fotopanely, zelený koutek a funkční obří krasohled. „Výstavu příjemně ozvláštňuje zelený koutek, který vnáší do obchodního centra kus živé přírody. Na malém plácku osázeném keři a zelení, s dřevěnou roubenkou v pozadí můžete na chvíli spočinout na lavičkách, vyfotit se, obdivovat regionální výrobky zdejších šikovných lidí a firem a všemi smysly nasávat tu pravou atmosféru Vysočiny. Věříme, že se námi necháte inspirovat a ke své letošní dovolené si zvolíte ten správný cíl, a to Vysočinu,“ říká Magda Svatoňová z Vysočina Tourism.

Výstava Dovolená doma v City Parku Jihlava

Obří krasohled je z Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově. Je plně funkční, měří na délku přes 2 metry, má průměr 60 centimetrů.

Fotografie a video: 22. června 2020.

Fotogalerie:

Výstava Dovolená doma v City Parku Jihlava, zve k dovolené na vysočině. Organizace Vysočina Tourism na ní postupně během celé letní sezony představí ta nejlepší místa, památky a turistické cíle všech regionů čistého Kraje Vysočina.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum