Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistRegionální den železnice - Jihlava 2019

Regionální den železnice - Jihlava 2019. Všichni příznivci světa na kolejích nemohli chybět v sobotu 1. června v Jihlavě. První červnový den se tu konal Regionální den železnice s jízdami zvláštních vlaků, výstavou vozidel a pestrým doprovodným programem.

Místem konání bylo od 9 do 17 hodin jihlavské nádraží a jeho okolí. Nechyběla rozmanitá zábava pro děti a nejrůznější soutěže, skákací hrad nebo fotokoutek, country taneční vystoupení, malování na tvář, akrobacie na šálách a dětská zóna. Na akci byla také laserová střelnice, stánek Armády ČR nebo ukázka první pomoci. Bez povšimnutí nezůstala ani výstava drážní techniky a kolejových vozidel. Parní vlaky z Telče a Havlíčkova Brodu do Jihlavy.

Regionální den železnice - Jihlava 2019

Svézt jste se také mohli moderní elektrickou jednotkou RegioPanter, která zajišťovala kyvadlovou dopravu mezi jihlavskými nádražími. Na kolejích jste si mohli prohlédnout: Kinematovlak a Vláček Hráček. Motorová lokomotiva EffiShunter 300. Motovorá lokomotiva řady 759 (Kyklop). Motorový univerzální vozík – MUV 75. Motorový vozík VM T 14/52. Motorová drezína osobní řady T 15/52 DM4. RegioPanter 650. Parní lokomotiva 433.0. Parní lokomotiva 310.0. Výstavní vůz pana Simbartla. Autor videa: Libor Stodůlka - Rádio Pelhřimov.

Fotogalerie:

Regionální den železnice - Jihlava 2019.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum