Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistJIHLAVSKO: Pomoc ukrajinským rodinám

2. března 2022

JIHLAVSKO: Pomoc ukrajinským rodinám

Aktuality ze včerejšího dění v Oblastní charitě Jihlava při pomoci ukrajinským rodinám, které utíkají před válkou na Jihlavsko.

Nakoupili jsme plné auto minerálek, konzerv, sušenek a dalších potravin pro ukrajinské rodiny, které přijíždějí na Jihlavsko z válkou zmítané Ukrajiny. To vše z výtěžku benefičního koncertu učitelů ZUŠ Jihlava, který se konal minulý týden. Vybralo se krásných 4.700 Kč. Děkujeme účinkujícím a návštěvníkům koncertu za jejich štědrost a pomoc!

Dále děkujeme všem dárcům, kteří se zapojili do naší materiální sbírky. Je naprosto neuvěřitelné a úžasné kolik pomoci se nám tu nashromáždilo během 24 hodin. První várka pomoci je již u potřebných. Je obtížné jmenovat všechny dobrosrdečné lidi, kteří se do sbírky zapojili, ale přeci jen si dovolíme zmínit včerejší příjezd třešťských hasičů, kteří ve velkém nákladním voze dopravili na správu Oblastní charity Jihlava věci z materiální sbírky pořádané v Třešti.

Chtěli bychom všechny, kdo se nám chystají ještě něco darovat, poprosit, aby sledovali naše charitní sociální sítě, na kterém budeme aktualizovat seznam potřebných věcí dle aktuálních potřeb a situace.

Momentálně vybíráme už pouze trvanlivé potraviny. Během dalších dnů budeme dále zveřejňovat už pouze konkrétní potřeby.

Závěrem bychom chtěli nabídnout materiální pomoc všem lidem, kteří prchají z Ukrajiny, nebo lidem, kteří je ubytovávají. Pro informace volejte koordinátorku materiální pomoci Idu Kopalovou Mitiskovou na telefon: 731 697 664.

Zdroj: Oblastní charita Jihlava.

JIHLAVSKO: Pomoc ukrajinským rodinám

JIHLAVSKO: Pomoc ukrajinským rodinám.


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum