Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistDiskuze v Jihlavě

23. října 2023

JIHLAVA: Diskuze v Jihlavě

Do Jihlavy přijedou diskutovat ministr Dvořák, poslanec Exner i lídr do evropských voleb Farský

Vyplatí se Česku přijmout euro? Jak dosáhnout bezpečné, udržitelné a soběstačné Evropské unie? Jaké jsou největší evropské výzvy současnosti i budoucnosti? Na tyto a mnohé další otázky odpoví obyvatelům i návštěvníkům krajského města ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák, poslanec Martin Exner a kandidát do Evropského parlamentu Jan Farský, kteří přijedou diskutovat s veřejností.

Diskuzní seriál nese název Evropská kavárna a koná se ve STAN Coworkingu v Jihlavě na rohu ulic Benešovy a Věžní. „Ve středu 25. října od 17 hodin přijďte diskutovat s Janem Farským a o dva dny později, v pátek 27. října, od 16:30 vás zvu na debatu s mými kolegy ministrem Martinem Dvořákem a poslancem Martinem Exnerem. Jsem moc rád, že pánové na Vysočinu dorazí, a že se tak naše myšlenka krajského centra otevřeného pro veřejnost daří plnit i těmito aktivitami,“ říká poslanec za Vysočinu a krajský předseda hnutí STAN Lukáš Vlček.

Jan Farský mimo jiné přiblíží své vize do blížících se evropských voleb. „Nedávné a ještě doznívající globální události nám ukázaly, jak zranitelná je Evropa kvůli své závislosti na strategických surovinách a jiných klíčových komoditách. Musíme dosáhnout podstatně větší soběstačnosti v takových oblastech, jako je dostupnost důležitých léčiv, obranyschopnost, energetika nebo výroba čipů a baterií,” říká Jan Farský.

Martin Dvořák s Martinem Exnerem pak pohovoří na téma společné evropské měny v Česku. Příchozím osvětlí výhody a nevýhody eura i její historii. Na obě diskuse je srdečně zvána široká veřejnost.

Zdroj: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ.

JIHLAVA: Diskuze v Jihlavě

JIHLAVA: Diskuze v Jihlavě.


 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum