Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistStanice Pavlov má nový web

16. března 2021

Zvířata z Pavlova představují nové webové stránky

Profesionální fotografie, všechny podstatné informace, novinky, přehledný seznam zvířat k adopci i vzdělávací sekce včetně ekologické výchovy a aktivit směřujících k ochraně fauny i flory. To vše a ještě mnohem víc obsahují nové webové stránky záchranné Stanice Pavlov www.stanicepavlov.cz.

„Zhruba před rokem jsme se rozhodli, že pro naše příznivce připravíme nové webové stránky, které budou odpovídat současným trendům. Chvíli nám to zabralo, ale nové webové stránky jsou na světě,“ svěřil se ředitel záchranné Stanice Pavlov Zbyšek Karafiát.

Exteriér stanice, foto Stanice Pavlov

Na webu potěší profesionální fotografie spolupracovníka stanice Jaroslava Loskota, celá řada fotogalerií, jednoduchý přehled zvířat k adopci včetně jejich životních příběhů, ale také Novinky, v rámci kterých budou pracovníci z Pavlova pravidelně zveřejňovat nejrůznější aktuality ze života ve stanici. „Hned z domovské stránky se zájemci dostanou k pokynům co dělat, když najdou poraněné nebo nemocné zvíře, přidáváme tipy, jak živočichům i přírodě kolem nás pomáhat a mateřinky a základní i střední školy zase ocení přehled všech možných výukových programů, které s námi děti, žáci a studenti mohou absolvovat,“ přibližuje Zbyšek Karafiát.

Web nezapomíná ani na návštěvníky stanice. Získají informace o prohlídce stanice, časech komentovaných prohlídek, vstupném, o možnosti ubytovat se v zrekonstruované vile v areálu stanice, ale také o pravidelných akcích pro veřejnost, které jsou za roky pořádání velmi oblíbené. Nechybí ani tipy na výlety v okolí.

Důležitá je osvěta

Záchranná stanice Pavlov se věnuje ekologické výchově už téměř třicet let. Každoročně se přibližně třiceti výukových programů pro mateřské, základní i střední školy zúčastní více než dva tisíce žáků. A tak je významná část webu věnovaná právě vzdělávání. Pedagogové tu najdou přehled výukových programů rozdělený podle věku dětí, včetně přehledné tabulky délky programu, kde se dá realizovat a v jakém ročním období. Stránka s názvem Zapojte se jednoduše shrnuje všechny možnosti, jak se do pomoci zvířatům mohou zapojit všichni zájemci, a další část obsahu zase přibližuje aktivity, které v Pavlově dělají pro ochranu přírody a celkově životního prostředí a navíc přidává tipy lidem, kteří by se také rádi zapojili. „Pro začátek jsme připravili několik podnětů, které chceme v průběhu času rozšiřovat. Například chystáme články, respektive návody, jak uzpůsobit zahradu ještěrkám, jak vybudovat ježčí domeček nebo třeba hmyzí hotel,“ prozradil další plány s webem Zbyšek Karafiát.

Webové stránky pro záchrannou Stanici Pavlov s ohledem na neziskovost projektu velmi vstřícně a profesionálně připravila společnost VISI Brand s. r. o. Děkujeme!

WEB: www.stanicepavlov.cz

FB: @stanicepavlov

Zdroj: Stanice Pavlov.

Stanice Pavlov má nový web

Zvířata z Pavlova představují nové webové stránky.

Fotogalerie: Krmení srnky a exteriér stanice.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum