Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistSqělé místo k životu

11. června 2023

DAČICE: Sqělé místo k životu

Dačice jsou Sqělé místo k životu. Máme pro vás další pokračování tematické stezky. Vydejte se s námi na procházku po našem městě, kde společně žijeme. Projděte se s námi po zastaveních – některá pro vás budou známá, jinde se můžete dozvědět něco nového.

Stezka má 12 zastavení, která začínají již tradičně u knihobudky na Palackého náměstí. Zde najdete soutěžní kartičky (374.33 kB) a mapu (1.17 MB) stezky. S sebou musí mít děti tužku. První zastavení je u radnice, dále se pokračuje směrem k autobusovému nádraží, přes lesík kolem ZŠ B. Němcové, k dopravnímu hřišti a přes Havlíčkovo náměstí zpět k radnici. Mapa stezky a soutěžní kartička je také k vyzvednutí na Infocentru Dačice. Stezku si můžete projít od 1. června až do konce prázdnin. Vydejte se na trasu se spolužáky nebo o prázdninách s kamarády.

Tato tematická stezka vám představí DAČICE jako Sqělé místo k životu. Odlehčenou formou se dozvíte o pojmech, které se týkají života obce: co je úřad, radnice, doprava, zdravotnictví, třídění odpadu, atd.

A proč právě toto téma? Dačice si letos připomínají 840 let od první písemné zmínky .Přijměte od nás pozvání na stezku, kde se Dačice ucházejí o titul „Sqělé místo k životu". Pomozte nám získat titul "Q" jako všeobecně známou značku kvality.

Do pátku 4. září můžete vyplněnou soutěžní kartičku s vaším kontaktem odevzdat na Infocentru Dačice nebo vhodit do schránky Podatelny. V září pak proběhne losování o drobné dárky.

Zdroj: Město Dačice.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

DAČICE: Sqělé místo k životu

DAČICE: Sqělé místo k životu.


 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum