Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTřeboň - při nehodě zemřely 3 osoby

22. července 2018 - zdroj Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Jindřichův Hradec - u Třeboně zemřely 3 osoby

V sobotu 21. července před 17:00 hodinou došlo na silnici první třídy č. 24 vedoucí z obce Třeboň na Lomnici nad Lužnicí k tragické dopravní nehodě, při které zemřely 3 osoby. Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Dopravní policisté na místě dopravní nehody zjistili, že viníkem nehody je pravděpodobně řidička (45 let) vozidla značky Renault, která jela od Lomnice nad Lužnicí směrem do Třeboně. Z dosud nezjištěných příčin vyjela do protisměru, kde se čelně střetla s projíždějícím vozem značky Citroen. Automobil Renault po nárazu skončil mimo komunikaci. Ve voze zemřel muž (45 let), který seděl na předním sedadle jako spolujezdec. Řidička a jedna nezletilá osoba byly se zraněními převezeny do českobudějovické nemocnice.  V tomto voze zemřel ještě pes.

Nehoda u Třeboně

Ve voze značky Citroen cestovalo celkem 6 osob. Nehodu nepřežil mladý muž (26 let), který cestoval jako spolujezdec a dále žena (45 let) rovněž spolucestující. Řidič byl převezen do jindřichohradecké nemocnice. Další 3 osoby, z nichž dvě byly nezletilé, byly převezeny se zraněními do českobudějovické nemocnice. 

Silnice byla z důvodu vyšetřování nehody zcela uzavřena a to až do 22:30 hodiny. Policisté se přesnými okolnostmi a příčinami této tragické nehody budou nadále zabývat. Na jihočeských silnicích zemřelo od počátku roku již 26 osob. Policisté nabádají řiidiče, aby právě v tomto období letních prázdnin, kdy je na silnicích zvýšený provoz, jezdili opatrně, neriskovali a dodržovali všechna pravidla silničího provozu, aby k podobným nehodám už nedocházelo.

Třeboň nehoda

Jindřichův Hradec - u Třeboně zemřely 3 osoby, foto Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje


 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum