Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistČeskokrumlovsko - Bezpečně u vody

Českokrumlovsko - Do celorepublikového bezpečnostně preventivního opatření se zapojili i policisté z Českokrumlovska.

Od začátku července probíhá na vodních tocích celorepublikové bezpečnostně preventivní opatření s názvem „Bezpečně u vody“. Jeho záměrem je odhalovat, ale především předcházet protiprávnímu jednání v souvislosti s řízením a provozem plavidel. Zároveň si klade za úkol preventivně působit v rekreačních a chatových oblastech a kempech.

Do opatření se po celé léto zapojují i policisté z obvodního oddělení Lipno nad Vltavou, Horní Planá, Český Krumlov a Větřní.

Českokrumlovsko - Bezpečně u vody

Dne 30. července 2020 se na přehradní nádrži Lipno policejní preventistka por. Bc. Lenka Pokorná a zástupci médií zúčastnili společně s lipenskými policisty, kteří disponují motorovým člunem, celorepublikového bezpečnostně preventivního opatření „Voda 2020“. Lipensko je známou rekreační lokalitou, ve které se v letní sezóně navyšuje počet návštěvníků a rekreantů, kteří využívají vodní plochu k provozování různých aktivit a sportů. Lipenští policisté dohlíží na bezpečný provoz na přehradě. Zaměřují se na kontroly malých plavidel, jejich správné označení, technické vybavení, celkový stav, dále na kontrolu průkazu vůdce plavidla a lodního osvědčení.  V rámci opatření provádějí kontroly dodržování zákazu požití alkoholických nápojů či užití jiných návykových nebo psychotropních látek. Veškeré provedené kontroly byly bez závad, což policisty velmi těší.

Vzhledem k letním měsícům budou policisté k vodním plochám vyjíždět pravidelně a dohlížet na bezpečný provoz plavidel, ale i preventivně působit na rekreanty na březích.

Bezpečně u vody

Českokrumlovsko - Bezpečně u vody. Do opatření se po celé léto zapojují i policisté z obvodního oddělení Lipno nad Vltavou, Horní Planá, Český Krumlov a Větřní. Od začátku července probíhá na vodních tocích celorepublikové bezpečnostně preventivní opatření s názvem „Bezpečně u vody“. Jeho záměrem je odhalovat, ale především předcházet protiprávnímu jednání v souvislosti s řízením a provozem plavidel. Zároveň si klade za úkol preventivně působit v rekreačních a chatových oblastech a kempech.


 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum