Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPodpořte finalistku Miss z Benešova

AKTUALIZACE: 17. září 2023

PROSÍM SDÍLEJTE - BENEŠOV: Podpořte finalistku Miss z Benešova

Patricie Fuxová postoupila do superfinále TOP8. Můžete stále hlasovat, sdílet a podpořit ji.

Pro dívku z Benešova - hlasujte zde - Soutěžní číslo 3:

https://www.miss-ceske-republiky.cz/finalistky-2023/fuxova-patricie

Patricie: "Dobrý den, chtěla bych touto cestou strašně moc poděkovat všem čtenářům, občanům Benešova a dalším příznivcům, kteří mi poslali svůj hlas. Nesmírně si této podpory vážím a moc pro mě znamená, že jste neváhali podpořit sen někoho druhého. Hlasování o Miss Sympatie stále pokračuje a já ještě jednou z celého srdce děkuji za vaši přízeň."

FOTO: Patricie Fuxová, autorka Radka Malinová 
AKTUALIZACE: 31. srpna 2023

PROSÍM SDÍLEJTE - BENEŠOV: Podpořte finalistku Miss z Benešova

Patricie Fuxová postoupila z TOP12 do TOP10, a bojuje o postup do TOP8, superfinále. Můžete ji prosím podpořit?

Pro dívku z Benešova - hlasujte zde - Soutěžní číslo 3:

https://www.miss-ceske-republiky.cz/finalistky-2023/fuxova-patricie
AKTUALIZACE: 17. srpna 2023

Patricie Fuxová je dvacetiletá studentka pocházející z Benešova u Prahy. Po ukončení studia na tamějším gymnáziu nastoupila na Provozně ekonomickou fakultu na ČZU v Praze, kde studuje obor Veřejná správa a regionální rozvoj.

Patricie se od malička věnuje hře na klavír a závodně tančí latinsko-americké a standardní tance. Jejím dalším koníčkem jsou šachy, které jako mladší hrála na soutěžní úrovni a později vedla šachové kroužky na základní škole.
13. srpna 2023

PROSÍM SDÍLEJTE - BENEŠOV: Podpořte finalistku Miss z Benešova

Patricie Fuxová se v Benešově narodila, chodila na ZŠ Jiráskova, poté vystudovala místní gymnázium. 13 let chodila do ZUŠ na klavír a zpívala ve sboru, od mala tančí standardní a latinsko-americké tance, dělala předtančení na nejrůznějších akcích v KC Karlov, včetně výročního plesu 800 let města Benešova, takže někteří občané ji určitě znají.

Patricie je nyní ve finálové TOP12, do které postoupila z původních 500ti dívek. Během přibližně 1-2 týdnů bohužel soutěž opustí další 4 dívky a do tzv. Superfinále postoupí TOP 8, takže by bylo fajn, kdyby Patricii mohli spoluobčané podpořit co nejdříve, k hlasování lidí se pravděpodobně přihlíží při výběru do těch TOP8. Proto hlas každého "Benešáka" nesmírně potěší.

Patricie Fuxová je dvacetiletá studentka pocházející z Benešova u Prahy. Po ukončení studia na tamějším gymnáziu nastoupila na Provozně ekonomickou fakultu na ČZU v Praze, kde studuje obor Veřejná správa a regionální rozvoj. Patricie se od malička věnuje hře na klavír a závodně tančí latinsko-americké a standardní tance. Jejím dalším koníčkem jsou šachy, které jako mladší hrála na soutěžní úrovni a později vedla šachové kroužky na základní škole.

FOTO: Patricie Fuxová, autorka Laura Fuxová

Práce s dětmi ji naplňuje a příležitostně působí jako animátorka na nejrůznějších akcích. Velmi blízký vztah má také ke zvířatům. Mezi její další záliby proto neodmyslitelně patří dogdancing a agility, kterým se se svým čtyřnohým parťákem věnuje přibližně dva roky. Když se naskytne možnost, s radostí si zahraje nějakou menší roli ve filmech, seriálech nebo reklamě. Miluje cestování a jedním z jejích cílů je podívat se do co nejvíce zemí světa, poznat nové lidi, kultury a získat mnoho nezapomenutelných zážitků a zkušeností. Přestože je škála Patriciiných zájmů opravdu široká, vždy se snaží najít si čas i pro svou rodinu a nejbližší.

Patricie je pozitivní člověk a mezi její nejsilnější vlastnosti patří cílevědomost, pokora a empatie. Umí však být i tvrdohlavá a někdy trochu náladová. Proč se přihlásila do soutěže Miss České republiky? V dětských snech byla krásnou princeznou, která kolem sebe rozdává radost a pozitivní energii. Nyní je finalistkou této národní soutěže krásy a vypadá to, že její sen se začíná postupně stávat skutečností. Přála by si, aby její hlas byl více slyšet a mohla tak inspirovat mladé slečny a pomáhat všude, kde je to potřeba.

FOTO: Patricie Fuxová, autor Jiří Šubrt

Prostřednictvím této soutěže se zapojila do charitativního projektu Počítače dětem, jehož hlavním cílem je pomoc rodinám, které si počítač z finančních důvodů nemohou dovolit. Momentálně má v plánu se již zmiňovanému projektu věnovat intenzivněji, předávat počítače do dalších rodin/organizací a vykouzlit tak dětem úsměvy na tvářích. Postup do finále vnímá nejen jako obrovský úspěch a příležitost, jak si otevřít brány do světa modelingu, ale také jako možnost ukázat své kvality. Vítězství v této prestižní soutěži by pro ni znamenalo splnění svého snu a samozřejmě také velký závazek na sobě dále pracovat a co nejúspěšněji reprezentovat naši zemi. Jejím motem je: Nesni svůj život, žij své sny!

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

BENEŠOV: Podpořte finalistku Miss

BENEŠOV: Podpořte finalistku Miss. Foto 1. Autorka Laura Fuxová. Foto 2. Autor Jiří Šubrt. Foto 3. - 8. Autorka Radka Malinová.


 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum