Vstupenky s číslem 790

22. října 2016 - zdroj tisková zpráva

Vinobraní: výměna identifikačních pásků s koncovým číslem 790 do konce října

Pro návštěvníky Znojemského historického vinobraní si organizátoři připravili jedno překvapení, které souviselo s oslavami 790. výročí od povýšení Znojma na královské město. Šťastlivci totiž mohou výměnou za svou zakoupenou vstupenku, resp. identifikační pásku, obdržet volnou vstupenku. Musí to ale stihnout do konce října a splnit následující podmínky pro výměnu.

Ilustrační ffotografie z vinobraní 2014

Každý platící návštěvník získal na vstupních branách textilní identifikační pásek, který nosil po dobu konání vinobraní na ruce. Každý z těchto pásků má své identifikační číslo. Pokud jeho poslední trojčíslí končí číslovkou 790, opravňuje jeho držitele k výměně takového pásku za volnou vstupenku na Znojemské historické vinobraní ročníku 2017. Černobílé logo Znojmo 790, které je na každém pásku, není identifikačním číslem.

Na vstupenku zdarma mají tedy nárok držitelé pásků s koncovým trojčíslím 790, jež je součástí šestimístného identifikačního čísla, a to v barevných provedeních růžová, oranžová, světle fialová, žlutá nebo světle modrá. Výměna se nevztahuje na držitele pásků čestný host (bílý), účinkující (hnědý) a spolupracující (zelený).

Výherní pásky odevzdávejte do konce října 2016 na Znojemské Besedě, Masarykovo náměstí 22, Znojmo. Bližší info na tel.: 515 300 240, 515 300 243.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum