Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistMěstská zeleň

2. listopadu 2022

ZNOJMO: Městská zeleň

Městská zeleň Znojmo modernizuje areál a své vybavení. Město se snaží pravidelně investovat do modernizace nejen vybavení svých příspěvkových organizací, ale i do úprav jejich prostor. Nové vybavení k péči o travní plochy bude mít Městská zeleň Znojmo, a to dvě nové samochodné sekačky. Další novinkou bude nový nákladní vůz a v areálu zahradnictví bude opraven povrch komunikace a manipulační plocha. Celkově zde město investuje 2,6 milionů korun (bez DPH).

Ilustrační foto Městský park - Dolní park

Novými pomocníky, které ulehčí pracovníkům městské zeleně jejich práci budou dvě nové samochodné sekačky. Ty nahradí stávající, dosluhující a provozně nákladné sekačky. Zastanou sečení, sběr posekané trávy i mulčování. Dalším novým pomocníkem bude nákladní vůz s objemem nákladové plochy 10 m3, který nahradí dosluhující vozidlo z roku 2002. Využití najde zejména k přepravě materiálu do Zahradnictví Městské zeleně, převážně mladých rostlin a materiálu citlivého na chlad. Za modernizaci tohoto vybavení město zaplatí 1,8 milionů korun (bez DPH).

Opravy manipulační plochy a stávající komunikace se dočká areál zahradnictví na Kuchařovické ulici. Oprava stávající komunikace bude spočívat ve zbudování nového povrchu z betonové dlažby. Manipulační plocha bude doplněna štěrkodrtí a následně zhutněna. Celková investice zde bude ve výši téměř 823 tisíc korun (bez DPH).

Zdroj: Město Znojmo.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum