ZNOJMO: Zloděj ve Znojmě vykradl rodinný dům

ZNOJMO: Zloděj ve Znojmě vykradl rodinný dům. Majitelům způsobil nezvykle vysokou škodu. Odnesl věci přesahující 1,4 milion korun.

Na uplynulý víkend nebudou v dobrém vzpomínat majitelé rodinného domu v ulici Jarošova ve Znojmě. Dosud neznámý pachatel se během jejich nepřítomnosti zaměřil na jejich obydlí. Dům majitele opustili v pátek a odjeli pryč. Když se však v neděli odpoledne vrátili, zjistili, že někdo je přes víkend vykradl. Zloděj do domu vniknul po vypáčení vstupních dveří.

ZNOJMO: Zloděj ve Znojmě vykradl rodinný dům

Poté postupně prohledal místnosti a byl úspěšný. Na několika místech našel finanční hotovost, kterou obohatil o odložené rodinné šperky. Okradení majitelé se tak nakonec dopočítali až k částce přesahující 1,4 milion korun. Znojemští kriminalisté pracují na objasnění případu a po pachateli trestného činu pátrají. V případě dopadení a následného odsouzení může pachateli nebo pachatelům za spáchání trestných činů krádež, poškození cizí věci a porušování domovní svobody hrozit až osmiletý trest odnětí svobody.

V této souvislosti žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po pachateli nebo pachatelích této události, aby nás v případě jakýchkoliv postřehů kontaktovali na lince tísňového volání 158. Děkujeme.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum