Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistNová parkovací místa

23. března 2023

ZNOJMO: Nová parkovací místa

Nová parkovací místa u nemocnice. Parkoviště u restaurace Diana na ulici MUDr. Jana Janského v blízkosti nemocnice bude opět sloužit jako veřejné parkoviště. Rada města schválila pronájem pozemku od soukromého majitele na svém dnešním zasedání.

„V okolí nemocnice se neustále potýkáme s nedostatkem parkovacích míst. Kromě návštěvníků nemocnice zde musí najít parkování i lidé, a ti především, kteří v lokalitě bydlí. Proto jsme se dohodli s majitelem parkoviště u restaurace, která je nyní zavřená, na pronájmu. Parkování zde bude možné od 1. dubna a bude zdarma,“ vysvětluje starostka města Ivana Solařová. Na nově zpřístupněném parkovišti zaparkuje asi 34 aut. Parkoviště tak doplní dvacet šikmých parkovacích stání, která byla opodál u komunikace zpřístupněna na konci minulého roku.

Soukromý pozemek u restaurace sloužil jako parkoviště i v minulosti. Pronájem byl ale ukončen kvůli znovuotevření provozovny.

Další parkovací místa vzniknou ještě letos v Příměticích, ve vnitrobloku na ulici Horní Česká a také u vlakového nádraží. Dohromady tak přibyde více než 200 nových míst k parkování automobilů.

Zdroj: Město Znojmo.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum