Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistVysočina dětem

4. června 2021

Vysočina dětem nabízí soutěže. Za fotky můžete vyhrát rodinný pobyt.

Přijeďte, bavte se, poznávejte Vysočinu, soutěžte a vyhrajte hodnotné ceny. Vysočina Tourism dětem připravil léto plné soutěží. Ve spolupráci se Seznam Native či s Cestovatelským deníkem o víkendové pobyty pro celou rodinu a s Igráčkem o vstupenky na Igráčkův festival plný zábavy.

Soutěžení se Seznam Native představuje ty nejlepší dětské cíle na Vysočině – třeba jihlavskou zoo, lipnické lomy, adrenalin v údolí řeky Svratky, rekordy i motocykly v muzeu. A za rozluštění soutěžního úkolu, odeslání fotky na Facebook či Instagram mohou šťastlivci vyhrát víkendový pobyt v Tálském mlýně, Hotelu Kouty nebo Panském dvoře v Telči. Hrajeme až do 31. července.

Na Mezinárodní den dětí odstartovala soutěž Vysočinou s Igráčkem. Hraje se o vstupenky na Igráčkův festival plný zábavy, který proběhne 28. srpna v Outdoor resortu v Březová na Třebíčsku. Stačí se s ním vyfotit na dětských turistických místech a opět snímek odeslat na FB či IG. Spousta zábavy s Igráčkem bude celé léto. Na děti čeká deset víkendů plných her, třeba v pelhřimovském muzeu rekordů, v Krátké ve Žďárských vrších, v jihlavské zoo, na hradě v Ledči n. S., v třebíčském Alternátoru či na Roštejně. V Březové pak bude opět losování o rodinné pobyty v pohádkové vesničce Podlesíčko nebo na Šiklově mlýně.

A konečně soutěž s Cestovatelským deníkem. Ten je k dostání na vysočinském e-shopu, nabízí výlety, rébusy, luštění úkolů i speciální odměny, z nichž nejhodnotnější jsou opět rodinné pobyty Hospodářském dvoře v Bohuslavicích, na žďárském zámku a v telčském Panském domě. Slosování proběhne 13. prosince.

Veškeré informace k dětským soutěžím, výletům i turistickým cílům na vysocinadetem.eu. Sledujte i sociální sítě @vysocinaregion.

Zdroj: Krajský úřad Kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum