7. ročník soutěže DestinaCZe

12. září 2018 - zdroj Vysočina Tourism

Přihlaste svou DestinaCZi do sedmého ročníku oblíbené soutěže

Už po sedmé vyhlašuje agentura CzechTourism soutěž s názvem DestinaCZe. Hlavní myšlenkou kampaně je představit návštěvníkům turisticky zajímavá místa. „A těch máme u nás na Vysočině celou řadu. Proto neváhejte a do 15. října se do soutěže přihlašujte. Třeba se poštěstí a odborná porota vybere právě vás," vysvětluje ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák a zároveň připomíná, že letos v soutěži slavil úspěch prvorepublikový Letohrádek sv. Vojtěch z Počátek na Pelhřimovsku.

Cílem soutěže je představit turistům méně známá a zajímavá místa v regionech České republiky. Zároveň se jedná o jedinečnou příležitost pro provozovatele, jak se zviditelnit na trhu. Odborná porota z přihlášených vybere devět subjektů, které se v květnu 2019 utkají o hlasy veřejnosti a zároveň o titul nejlepší DestinaCZe 2019.

Zatímco v minulém roce destinace z Vysočiny do soutěže nominovala krajská příspěvková organizace Vysočina Tourism, v letošním roce se pravidla změnila. „Každý, kdo provozuje turistickou atraktivitu a rád by se do soutěže přihlásil, musí tak učinit sám," upřesnil Tomáš Čihák.

Soutěžit se bude opět ve třech kategoriích. První patří turistickým subjektům, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi - kategorie Kudy z nudy. Další se věnuje aktivně strávenému volnému času - kategorie Česko jede. Uspět můžete také ve speciální kategorii Trendy a novinky. Ta hledá subjekty, které vznikly nebo se znovu otevřely v průběhu letošního roku.

Provozovatelé turistických atraktivit se mohou do soutěže hlásit do 15. října 2018, a to prostřednictvím formuláře na webové stránce: czechtourism.cz/soutez-destinacze-2019.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum