Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistVánoce se blíží

13. listopadu 2022

VIMPERK: Vánoce se blíží

Vánoce se nezadržitelně blíží. S příchodem listopadu finišujeme v přípravách na adventní období ve Vimperku. Dekorační světelné prvky na kašnu v parku už dorazily a 3D figurína anděla s houslemi určená pro náměstí je na cestě. Postupně kontrolujeme světelné motivy a stovky metrů LED kabelů a umisťujeme je na vybraná místa. Vyrábíme nové zázemí pro dřevěné figury Josefa a Marie do městského parku, ladíme program na slavnostní rozsvícení vánočního stromu v parku, andělskou poštu i vánoční koncert před vimperskou nemocnicí. Ve spolupráci se studenty VSG Vimperk připravujeme i překvapení pro děti, které společně zažijeme na adventních trzích 26. listopadu.

No a logisticky nejsložitější akcí pro nás bude Vimperské peklo na Haselburgu, na které už běží registrace na www.kulturavimperk.cz. S registrací svého termínu nečekejte. Nejenže budete mít jistotu, že se na vás dostane, ale také nám pomůžete se díky ní na akci důkladně připravit. Kdo ví, kolik vás nakonec bude? Během následných týdnů začínáme do „pekla“ stěhovat dekorace a zázemí pro více než 30 dobrovolníků, kteří nám 3. prosince od 14:15 do 19:00 budou pomáhat.

Důležitými partnery akce jsou společnost ROHDE SCHWARZ závod Vimperk s.r.o., HM MANAGEMENT s.r.o. a GSI Hotely s.r.o. Poděkování za spolupráci patří také SHŠ Berit a majitelům nemovitostí v okolí Haselburgu.

Zdroj: Město Vimperk.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum