Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistRekonstrukce v tělocvičnách

1. listopadu 2022

VIMPERK: Rekonstrukce v tělocvičnách

Ve středu 26. října 2022 proběhl v tělocvičnách ZŠ Smetanova za přítomnosti zástupců všech zúčastněných stran kontrolní den na stavbě - rekonstrukce obložení.

Bylo konstatováno, že stavbu provází několik nepředvídatelných událostí.

1. Po demontáži původního obložení se ve zdech objevily staré rozvody tepla s kohoutovými uzávěry, které bylo potřeba odstranit a upravit rozvody tak, aby na ně bylo možné nové obložení osadit. Práce probíhaly nejen v tělocvičnách, ale i v suterénních prostorech. Patří velký dík panu Důrovi a panu školníkovi, že na úpravách začali pracovat neprodleně a práce na obložení se ještě více nezpozdily.

2. Stará omítka pod obložením na mnoha místech v obou tělocvičnách ztratila vinou stáří soudržnost se svým podkladem. Musela proběhnout její oprava za současných zednických oprav po úpravách rozvodů topení. Práce probíhaly v návaznosti týden.

3. V druhém říjnovém týdnu bylo vše řádně suché a připraveno k montáži obložení. Bohužel dodavatelskou firmu postihla rozsáhlá nákaza onemocněním Covid-19, čímž dochází k týdennímu zpoždění prací.

Nově schválený harmonogram prací počítá s dokončením velké tělocvičny 10. listopadu 2022, malá tělocvična by měla být dokončena o týden později. V termínu dokončení je započtena i povinná revize tělocvičen před jejich používáním.

Děkujeme za pochopení složité situace.

Zdroj: Město Vimperk.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum