Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTÁBOR: Zlatý hattrick

28. dubna 2022

TÁBOR: Zlatý hattrick

Vítej, zlatý hattricku aneb Webové stránky Tábora potřetí vítězí v kraji.

V pondělí 25. dubna 2022 převzali v Českých Budějovicích starosta Tábora Štěpán Pavlík a vedoucí IT oddělení Městského úřadu v Táboře Pavel Lešetický cenu za první místo v krajském kole soutěže Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky v kategorii Nejlepší webové stránky města Jihočeského kraje 2022.

Městu Tábor se podařilo obhájit vítězství v krajském kole již potřetí v řadě.

S laskavým využitím slavného zvolání hokejového komentátora Roberta Záruby také Tábor může zajásat: Vítej, zlatý hattricku!

Třetí vítězství webu www.taborcz.eu zhodnotil Pavel Lešetický. „Toto považujeme za veliký úspěch, vzhledem k tomu, že v letošním roce bylo do soutěže přihlášeno jedenáct měst. Pro letošní rok byly změněny podmínky pro hodnocení webových stránek v krajských kolech. Namísto obvyklých povinných informací byly hodnoceny kritéria jako například informační hodnota pro občany města nebo úroveň a počet poskytovaných online služeb. Díky dlouholeté snaze o digitalizaci služeb je město Tábor jedním z lídrů v rámci Jihočeského kraje,“ míní vedoucí IT oddělení.

Za Táborem v kategorii měst skončily na děleném druhém a třetím místě Trhové Sviny, resp. Veselí nad Lužnicí. Za obce si zlato odneslo Dolní Bukovsko. Ceny předala vítězům náměstkyně jihočeského hejtmana pro IT a e-government Lucie Kozlová. Ta v tiskové zprávě pořadatelů uvedla: „Na internetových stránkách našich měst a obcí najdete velkou spoustu zajímavých aplikací, které lidem pomáhají komunikovat s úřady online. To je v dnešní době velice důležité. Jsou to portály občana, platby různých poplatků, objednání na úřad včetně zajištění parkování nebo hlášení závad.“

Město Tábor samozřejmě postupuje do celostátního kola.

www.taborcz.eu

Zdroj: Město Tábor.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum