Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTábor získal Zlatý erb třetí místo

26. listopadu 2020

Tábor získal v celostátním kole soutěže Zlatý erb třetí místo

Poté, co Město Tábor letos vyhrálo jihočeské kolo soutěže Zlatý erb o nejlepší web v kategorii měst, zabodovalo i v celostátním kole.

Ze slavnostního vyhlášení v O2 Universum v Praze přivezl tajemník Městského úřadu v Táboře Lubomír Šrámek ocenění za třetí místo. Převzal je z rukou předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila. Lepší v této kategorii byly jen MČ Praha 12 a Valašské Klobouky. Na bronzovém místě Tábor skončil už v roce 2018.

„Po dvou letech se jedná o opětovné umístění na jedné z medailových pozic v kategorii měst v celostátním měřítku. Prosadit se v tak velké konkurenci městských webů považuji ve velký úspěch, za kterým stojí velká práce našeho webmastera i dalších pracovníků městského úřadu. Naše stránky byly upgradovány zhruba před čtyřmi lety a ukazuje se, že mají stále svou vysokou kvalitu, kterou oceňují odborníci i veřejnost,“ uvedl tajemník Lubomír Šrámek.

www.taborcz.eu

Organizátorem soutěže je Český zavináč, z. s. „Věříme, že pro všechny oceněné bylo převzetí cen a pamětního listu dostatečným oceněním jejich práce a impulsem k dalšímu rozvoji elektronické komunikace s občany,“ píší v tiskové zprávě pořadatelé. Soutěže se v letošním roce zúčastnily obce a města z celé ČR, ze všech 14 krajů. Celkově se zapojilo 403 webových stránek a projektů obcí a měst včetně elektronických služeb a turistických prezentací.

Záštity soutěži poskytly Ministerstvo vnitra ČR, Svaz měst a obcí ČR, Sdružení místních samospráv ČR a Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR.

www.zlatyerb.cz

Zdroj: Město Tábor.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum