Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTábor - zatajení nálezu

18. července 2018 - zdroj Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Najít, neznamená si ponechat

Pátrání po osobě, která si neoprávněně nálezem přisvojila brašnu černé barvy, která zůstala zapomenuta  v době krátce po půl jedenácté hodině večerní neděle dne 15. července 2018 na lavičce v prostoru před střední zemědělskou školou na náměstí T. G. Masaryka v Táboře. V brašně se nacházel fotoaparát značky CANON EOS XC10 výrobního čísla 0040X907 s nabíječkou a dále paměťové karty, osvětlovací souprava, mikrofony, baterie a kabely, vše v celkové hodnotě bezmála 73 000 korun.

Povinností každého je nález odevzdat, a to přímo majiteli. Pokud na něj není kontakt, tak na příslušném městském úřadě, potažmo na služebně městské policie, případně služebně PČR. V opačném případě se z poctivého nálezce stane pachatel trestného činu, konkrétně přečinu zatajení věci. Trestní zákoník za takovéto jednání stanoví, mimo jiného, až trest odnětí svobody na dobu až jednoho roku.

Canon EOS XC10 - ilustrační foto

Případ šetří policisté táborského obvodního oddělení. Žádáme tímto každého, kdo se krátce po půl jedenácté hodině večerní neděle dne 15. července 2018 na táborském náměstí T. G. Masaryka nacházel a mohl si všimnout osoby, která zde brašnu nalezla, případně by měl k uvedenému skutku další důvodné informace, například k podezřelé nabídce prodeje uvedené elektroniky, aby své poznatky předal policistům táborského obvodního oddělení na jejich služebně v Divadelní ulici, telefonním čísle 974 238 700, případně policejní lince číslo 158. Děkujeme.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum