Tábor - pozor na odložené mobily

22. července 2018 - zdroj Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Zloději si šanci nenechají ujít. 

V závěru tohoto týdne zahájili táborští policisté pátrání hned po třech „volně odložených“ telefonech. První dva, Huawei P 9 lite mini a Huawei P 10 lite, zmizely majitelům v době okolo půl desáté hodiny večerní středy dne 18. června 2018 z prostoru schodů u podchodu domu číslo 2154 v Kollárově ulici v Táboře.

Pachatel v tomto případě nepohrdl ani u telefonů zanechanou peněženkou s finanční hotovostí a osobními doklady a průkazy. Souhrnná hmotná škoda byla odhadnuta na částku bezmála 13 000 korun. Třetí volně odložený telefon, a to značky Huawei P20 lite, zmizel své majitelce v době mezi čtvrtou a pátou hodinou odpolední čtvrtku dne 19. července 2018 z lavičky na Husově náměstí v Táboře. Svou škodu odhadla na částku bezmála 8 000 korun.

Jakékoliv informace k objasnění těchto případů přijmou táborští policisté na své služebně v Divadelní ulici či telefonní lince 974 238 700.

Opětovně připomínáme, že odložené či zapomenuté telefony jsou jedním z nejžádanějších artiklů zlodějů. Vyplatí se tak mít je při sobě a pod kontrolou.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum