Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTÁBOR: Společné priority

3. září 2021

TÁBOR: Společné priority

Vedení města Tábora probralo s hejtmanem Martinem Kubou společné priority.

Ve čtvrtek 2. září 2021 se uskutečnila návštěva hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby v Táboře v rámci jeho pracovní cesty.

Se starostou Štěpánem Pavlíkem a místostarostkou Olgou Bastlovou absolvoval hejtman pracovní oběd, během kterého probrali škálu společných aktuálních témat.

„Nejzásadnější akce, která zajímá Táboráky ve spojení s Jihočeským krajem, je tzv. jižní obchvat města, zvaný též Tesco – Slapy. Pomůže vymístit těžkou dopravu z jižní části města. Město Tábor v maximální míře vypomůže s agendou okolo výkupu pozemků, aby stavba mohla být zahájena do roku 2024,“ uvedl Štěpán Pavlík.

„Z těch menších akcí máme společnou přípravu opravy jevišť Divadla Oskara Nedbala, která jsou propojena. Část jeviště patří kraji, část městu, ale obě mají společnou technologií tzv. tahů, kterými se zdvihají kulisy a technika. Tahy jsou manuální, zastaralé. Nová technologie by umožnila vše ovládat digitálně. Pro město má význam také nový návrh místa nájezdu techniky, aby před každým představením nemusel být upravován ani omezován provoz v úzké Divadelní ulici,“ doplnil obsah rozhovoru s hejtmanem starosta Tábora.

Zdroj: Město Tábor.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum