Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTÁBOR: Otevření bazénů

1. června 2021

TÁBOR: Otevření bazénů

Jednatel Tělovýchovných zařízení města Tábora (TZMT) Jan Benda informuje veřejnost o obnovení bazénových provozů.

Vzhledem k rozvolnění v oblasti umělých koupališť, a to jak venkovních, tak i vnitřních, bude program otvírání v Táboře následující:

Venkovní bazén: Otevřeno od pondělí 31. 5. 2021 standardně v době od 9:00 do 19:00. Venkovní aquapark bude otevřen včetně sociálního zázemí, tedy sprch, WC a převlékáren. Vstup do areálu je zajištěn od parkoviště před plaveckým stadionem. Ale pozor, omezením pro otevření jsou klimatické podmínky! Pokud nedosahují maximální denní teploty 22 st. Celsia (dle předpovědi), bazén nebude pro veřejnost otevřen. Voda v bazénu se dohřívá na minimálních 22 st. Celsia.

Vnitřní bazén: Plánované otevření od pondělí 14. 6. 2021. „V současné chvíli se připravuje voda a provoz na kontrolu hygieny, která musí vzorkovat vodu a následně schválit zahájení provozu,“ uvedl Jan Benda. Podle oficiálních mimořádných opatření bude v tuto chvíli zatím možné otevřít celý vnitřní bazén a wellness pouze omezeně: bazén s maximální kapacitou 130 osob, ve wellnes pouze sauny nad 80 st. Celsia a sprchy pro ochlazení - vše tedy bez vířivek, ochlazovacích a teplých bazénů, a to v omezeném maximální kapacitě 30 procent.

Pro více aktuálních informací sledujte stránky provozovatele www.tzmt.cz.

Zdroj: Město Tábor.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum