Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistOpatření policie k akci Mighty Sounds Tábor 2018

13. července 2018 - zdroj Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Opatření policie k akci Mighty Sounds Tábor 2018

Ve dnech 13. - 15. července 2018 proběhne na soukromém pozemku letiště Aeroklubu Tábor U Čápova dvora hudební akce Mighty Sounds 2018. Policie ve spolupráci s pořadateli připravila a zajistí bezpečnostní opatření směřující k zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti osob a majetku.

Na základě žádosti pořadatele rozhodl Krajský úřad Jihočeského kraje, že na hlavním silničním tahu 1/3 na průjezdu městem Tábor, a to konkrétně v místě mezi obchodním domem Kaufland a příjezdovou komunikací k Čápovu dvoru, bude zřízen dočasný přechod pro chodce. Provoz v těchto místech bude usměrněn ze stávajících čtyř do dvou jízdních pruhů a maximální rychlost zde bude omezena na 50 km za hodinu. Toto opatření potrvá od ranních hodin pátku dne 13. července a ukončeno bude dle konkrétní situace v odpoledních hodinách pondělí dne 16. července 2018. Na těchto místech budou dohlížet pořadatelé akce.

Opatření policie k akci Mighty Sounds Tábor 2018

Vzhledem k očekávanému příjezdu zhruba 10 000 návštěvníků lze zejména v pátečních odpoledních hodinách, jakož i následně po celý víkend včetně pondělního dopoledne, předpokládat zvýšený provoz s možností tvoření se kolon. Policisté i pořadatelé tímto žádají všechny motorizované i pěší návštěvníky akce, stejně jako ostatní projíždějící řidiče, aby provozu v tomto úseku věnovali maximální pozornost, obrnili se trpělivostí a dbali dopravního značení.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum