Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTÁBOR: ZMĚNA místa OČKOVÁNÍ proti COVID 19

18. února 2021

TÁBOR: ZMĚNA místa OČKOVÁNÍ proti COVID 19

Od čtvrtka 18. února 2021 bude očkování proti COVID 19 prováděno v „OČKU“ na zimním stadionu v Táboře (viz mapa v této tiskové zprávě). Do té doby se očkovalo přímo v nemocnici.

V současné době se mohou nechat naočkovat senioři ve věkové kategorii nad 80 let. Ten, kdo má zájem se nechat naočkovat, se musí registrovat. To je možné na webových stránkách:

https://registrace.uzis.cz/

https://www.nemta.cz/informace-pro-pacienty/covid-19/ockovani/

nebo na telefonním čísle 1221 nebo 800100450, kde vám s registrací pomohou operátoři.

Registrace však automaticky neznamená, že jste již objednáni k očkování. Pro seniory věkové skupiny nad 80 let to vždy probíhá tak, že každé jihočeské očkovací centrum čeká, kolik na daný týden dostane přiděleno dávek vakcín. Podle tohoto počtu vytvoří kapacitu očkovacího centra – počet dnů, kdy se bude očkovat, otevírací dobu a počet občanů, na každý den, kteří mají být naočkováni. Například na čtvrtek bude uvolněno 400 dávek vakcíny. Počítačový program vybere 400 nejstarších registrovaných občanů bez ohledu na to, kdy se registrovali. Těmto vybraným 400 občanům pošle SMS s PIN2 a výzvou, aby si vybrali volný termín a čas pro naočkování. Rezervace termínu k očkování se děje prostřednictvím webových stránek:

https://reservatic.com/ockovani

https://www.nemta.cz/informace-pro-pacienty/covid-19/ockovani/

Jestliže si občan přinese s sebou již vyplněný dotazník, který nalezne na výše uvedených webových stránkách nemocnice, výrazně se urychlí proces očkování.

Do tohoto týdne dokázal očkovací tým pod Nemocnicí Tábor, a.s., naočkovat 4.000 dávek. Těšíme se, že díky velké pomoci ze strany Jihočeského kraje, města Tábora, hasičů, Policie ČR i městské, TZMT a dalších dobrovolníků dokážeme v novém očkovacím centru na zimním stadionu v Táboře rychle naočkovat všechny občany, kteří cítí, že očkování smysl má a že nás všechny pomůže vyvézt z nepříznivé životní situace.

Zdroj: Město Tábor.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum