Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTÁBOR: Květinová soutěž 2021 startuje

29. května 2021

TÁBOR: Květinová soutěž 2021 startuje

Město Tábor opět vyhlašuje soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu.

Do 15. ročníku soutěže se může zapojit každý majitel či uživatel domu, bytu nebo provozovny v Táboře, který má vyzdobenou zahrádku, okna, balkón nebo fasádu živými květinami. Jak informovala koordinátorka Zdravého města a MA21 Lenka Čeňková, soutěž se vztahuje také na upravené předzahrádky a zahrádky provozoven, rodinných i bytových domů. Nezbytnou podmínkou je, aby výzdoba i zahrádky byly viditelné z veřejného prostranství.

„I pro letošní rok nejsou vyhlášeny jednotlivé kategorie. O třech nejhezčích květinových výzdobách ve městě rozhodne pouze veřejnost v elektronickém hlasování,“ uvedla Lenka Čeňková. Hlasování se uskuteční v polovině srpna na Facebookovém profilu a stránkách města. Na výherce čekají odměny v podobě poukázek do táborského zahradnictví.

Účastníci se do soutěže přihlašují sami do 31. 7. 2021. Na přihlášky podané po tomto termínu nebude brán zřetel. Podmínkou účasti v soutěži je zaslání vyplněné přihlášky, která je ke stažení na www.taborcz.eu a jedné fotografie květinové výzdoby ve formátu.jpg nebo.png. Přihlásit se lze také vyplněním, jména, příjmení, adresy a telefonního kontaktu a opět přiložením pořízené fotografie do emailu lenka.cenkova@mutabor.cz.

V případě, že nebude možné fotografii zaslat elektronicky, je možné po dohodě na uvedených kontaktech zajistit pomoc. Poskytnutá fotografie bude sloužit jako podklad pro elektronické hlasování.

Odesláním fotografií do soutěže souhlasí účastník se shromažďováním a zpracováváním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Správcem poskytnutých osobních údajů je pořadatel soutěže. Osobní údaje budou zpracovány pro účely organizace soutěže a předání odměn. Více informací o soutěži a veškeré potřebné dokumenty na www.taborcz.eu.

Přihlášky spolu s fotografiemi se zasílají na adresu:

E-mail: lenka.cenkova@mutabor.cz

Město Tábor, koordinátor Zdravého města a MA21,

Žižkovo náměstí 2, 390 01 Tábor, 381 486 166

Zdroj: Město Tábor.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum