Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistTÁBOR: Elektronická úřední deska

10. října 2021

TÁBOR: Elektronická úřední deska

Veřejnost může v Táboře využívat elektronickou úřední desku.

V rámci 109. výzvy Operačního programu zaměstnanost získalo město Tábor finanční prostředky na realizaci projektu „Zavedení systému hospodaření s energiemi a online nástroje pro zlepšení komunikace s veřejností v Táboře“.

Hlavním cílem tohoto projektu je zefektivnění veřejné správy na úrovni obce/ORP (obec s rozšířenou působností), a to jak ve směru k veřejnosti, tak i uvnitř sebe sama.

Akce se skládá ze dvou klíčových aktivit: 1) zavedení systému hospodaření s energiemi – ISO 50001 a 2) zlepšení komunikace veřejné správy s občany prostřednictvím zavedení online nástroje – elektronické úřední desky.

Právě tato druhá aktivita byla ke konci srpna úspěšně naplněna. Od 1. 9.2021 mohou cílové skupiny – zástupci subjektu veřejní správy a jeho zaměstnanci, veřejnost a volení zástupci aktivně využívat novou elektronickou úřední desku. Úřední deska je umístěna na veřejně přístupném místě (boční strana budovy městského úřadu čp. 11) a svým intuitivním ovládáním poskytuje potřebné informace i starším občanům, občanům s handicapem a turistům.

Zavedení tohoto nového podpůrného nástroje jednoznačně přispěje k zefektivnění komunikace města Tábor s občany, vyšší informovanosti, rozšíření cílové skupiny o nové uživatele, účelnějšímu a neomezenému přístupu všech k potřebným informacím.

Město Tábor zhruba do měsíce podle návrhu městského architekta ještě zvýší uživatelský komfort elektronické desky osazením odkladního pultíku (na tašky) a stolečku na psaní.

Zdroj: Město Tábor.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum