Bechyně - krádež lešení

19. července 2018 - zdroj Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Další krádež lešení  způsobená škoda činí 35 000 korun

Po nedávných případech krádeží lešení v Sezimově Ústí a Mladé Vožici šetří obdobný případ i bechyňští policisté. Dle oznámení poškozeného došlo k uvedenému skutku v blíže neurčené době od 5. června do 13. července 2018, kdy z prostoru dvora průmyslového objektu v ulici Písecké, s přístupem z ulice Fáberova, zmizelo na pět kostek lešení HAKI rybízově červené barvy, včetně 70 kusů dřevěných podlážek. Způsobená škoda byla vyčíslena na 35 000 korun.

Lešení HAKI - ilustrační foto

Po zloději i odcizeném lešení pátrají policisté místního bechyňského obvodního oddělení. Jakékoliv informace, které by přispěly k objasnění tohoto skutku, a to jak k podezřelému výskytu osob a odvozové techniky na místě činu, přesnějšímu určení doby spáchání krádeže či případné podezřelé nabídce prodeje uvedeného lešení, sdělte prosím policistům na jejich služebně na náměstí T. G. Masaryka či telefonní lince 974 238 750.

Jak již bylo uvedené, nejedná se o ojedinělý případ. Opětovně tímto majitele lešení na uvedenou problematiku upozorňujeme a doporučuje zajištění tohoto majetku věnovat odpovídající pozornost.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum