Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistZklidnění dopravy

1. dubna 2023

STARÝ PELHŘIMOV: Zklidnění dopravy

Zklidnění dopravy ve Starém Pelhřimově si vyžádá částečné uzavírky.

Začátkem dubna začne třetí etapa projektu Zklidnění dopravy na silnici I/19 Starý Pelhřimov, která plynule naváže na etapu čtvrtou. „V minulém roce byly téměř dokončeny rekonstrukce sítí ve správě města, tj. rekonstrukce vodovodu, kanalizace a veřejného osvětlení včetně optické infrastruktury pro dopravní technologii. Práce na rekonstrukci inženýrských sítí budou zcela dokončeny během dubna, a to v části u výjezdu na Tábor, kde nyní zhotovitel dokončuje zasíťování stávající zástavby a přípravu na budoucí možné propojení vodovodu do místní části Čakovice,“ uvedl Tomáš Petera, vedoucí odboru investičního MěÚ Pelhřimov. „Uzavírky opět započnou začátkem dubna, kdy je potřeba provést střední dělící ostrůvky pro zpomalení dopravy na příjezdech do Starého Pelhřimova, nástupiště autobusové zastávky, přechody a jejich osvětlení a chodníky, “ doplnil Tomáš Petera.

Mapa v plném rozlišení - I-19 Starý Pelhřimov - ETAPA III v PDF zde:

https://www.mupe.cz/assets/File.ashx?id_org=11891&id_dokumenty=42266

Uzavřený úsek silnice I/19 ve Starém Pelhřimově o délce 520 metrů bude veden kyvadlově volnou polovinou vozovky a řízen světelným signalizačním zařízením.

V rámci díla je dále prováděna přeložka a obnova plynovodu společností EG.D. Město souběžné pokračuje v rekonstrukci inženýrských sítí u bytových domů č.p. 61, 62 a 67, 68 ve Starém Pelhřimově a provedení nového povrchu účelové komunikace včetně vybudování hnízda na odpady. Rovněž i zde je prováděna rekonstrukce plynovodu. Uvedené rekonstrukce si vyžádají uzavření místní komunikace v délce 220 metrů.

Mapa v plném rozlišení - I-19 Starý Pelhřimov - ETAPA IV v PDF zde:

https://www.mupe.cz/assets/File.ashx?id_org=11891&id_dokumenty=42267

Termín dokončení stavebních prací a uzavírek je stanoven na 17. 7. 2023.

Město Pelhřimov děkuje za pochopení.

Zdroj: Město Pelhřimov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum