Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPŘÍBRAM: Zastávka mimo provoz

8. září 2021

PŘÍBRAM: Zastávka mimo provoz

Autobusová zastávka v ulici Čs. armády bude dočasně mimo provoz.

V rámci prací, které zajistí zásadní rozšíření autobusového zálivu, bude autobusová zastávka Příbram-Hořejší Obora v ulici Čs. armády od středy 8. září dočasně mimo provoz.

Rozšíření autobusového zálivu bude realizováno s ohledem na zajištění větší bezpečnosti. Ze současných 36 metrů se záliv prodlouží na 51 metrů, což zajistí bezpečnější vjezd více autobusů současně. Tyto práce si ovšem vyžádají dočasné uzavření zmíněné zastávky, která bude od středy 8. září mimo provoz. Náhradní zastávkou bude ta u Dolejší Obory.

„K realizaci se přistupuje čistě z technických důvodů, kdy je potřeba zajistit větší bezpečnost při souběžném nájezdu více autobusů. V rámci projektu nepůjde pouze o samotné rozšíření zálivu, ale souvisí s ním další potřebné práce, jako jsou přeložky sítí, nové konstrukční vrstvy autobusového zálivu a přilehlého chodníku nebo úprava veřejné zeleně, kdy tři stromy budou přesazeny na nové místo a u jednoho dojde s největší pravděpodobností k pokácení,“ uvedl starosta Jan Konvalinka.

Práce na zmíněné zastávce a s tím související dopravní omezení by měly trvat nejpozději do 30. listopadu.

Zdroj: Město Příbram.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum