Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPŘÍBRAM: Valentýnské srdce

9. února 2022

PŘÍBRAM: Valentýnské srdce

Náměstí 17. listopadu zdobí valentýnské srdce.

Svátek sv. Valentýna, který každoročně připadá na 14. února, má své kořeny již v době starověkého Říma. V našem prostředí se tento svátek začal slavit až v době porevoluční.

Sv. Valentýn je svátkem zamilovaných a neodmyslitelně k němu patří symbol srdce. V Příbrami je v letošním roce poprvé připraveno velkoformátové srdce, které by mělo přispět ke zlepšení nálady, a jistě bude skvělým místem pro společné foto.

„Toto srdce je vlastně takovým recyklátem. Původně jej Technické služby vyrobily na začátku covidové pandemie jako díky lidem v první linii. Doba se změnila a nám bylo líto srdce nevyužít ještě jinak. Do realizace se opět vložily Technické služby, stačilo trochu barvy, světelný řetěz a máme srdce valentýnské, které má udělat radost všem zamilovaným,“ říká k instalaci téměř dvoumetrového srdce starosta Jan Konvalinka.

Srdce je umístěno na náměstí 17. listopadu, kde bude až do 21. února. Po tuto dobu jistě vznikne u zmíněné instalace řada fotografií. Ty můžete posílat ve zprávě na facebookové stránky:

www.facebook.com/mestskyuradpribram

Autoři nejhezčích fotek získají drobný dárek.

Zdroj: Město Příbram.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum