Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPŘÍBRAM: Plzeňská a Milínská

30. března 2022

PŘÍBRAM: Plzeňská a Milínská

Dokončování mostu v Plzeňské brzdí stavbu v Milínské.

V současné době jsou práce na výměně vodohospodářského majetku v Milínské ulici pozastaveny. Stavba se rozběhne v okamžiku zprůjezdnění mostu v Plzeňské ulici, jehož opravu realizuje Ředitelství silnic a dálnic coby správce komunikace.

Ilustrční foto Pixabay

Práce na výměně vodohospodářského majetku v Milínské ulici jsou nyní pozastaveny. Důvodem jsou probíhající práce na mostě v Plzeňské ulici, kde Ředitelství silnic a dálnic rekonstruuje most. „Harmonogram prací v Milínské ulici byl naplánován tak, aby na sebe jednotlivé etapy navazovaly. Bohužel s ohledem na zpoždění prací v Plzeňské ulici jsme nuceni dočasně přerušit stavbu v ulici Milínské. Jakmile Ředitelství silnic a dálnic zprůjezdní most pro autobusovou dopravu, budeme moci pokračovat s naším projektem výměny kanalizační a vodovodní sítě,“ říká starosta Jan Konvalinka a dodává: „V okamžiku zprůjezdnění mostu v Plzeňské, budeme moci autobusové linky vrátit na původní trasu a ty, které běžně jezdí Milínskou ulicí budou vedeny objízdnou trasou ulicemi Březnická, Čs. armády a Plzeňská. To se týká také školního autobusu.“

Uzavření Milínské ulice zkomplikuje život motoristům i obyvatelům této lokality, kteří dočasně přijdou o určitou část parkovacích míst. „Komplikace přináší každá stavba. S ohledem na uliční prostor a především bezpečnost není jiná možnost než stavbu, při které dochází k manipulaci s velkoobjemovým materiálem a pohybu těžké stavební techniky, provádět za úplné uzavírky komunikace. Pro potřeby stavby byla zabrána také část parkoviště. Občané z Milínské mohou využívat parkoviště na Flusárně a po dobu rekonstrukce je v čase od 16.00 do 9.00 také možno bezplatně odstavit svůj vůz na parkovištích s parkovacími automaty, a to na náměstí T. G. Masaryka a v Zahradnické ulici,“ doplnil informace starosta Jan Konvalinka.

Zdroj: Město Příbram.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum